ąžuolas misiukevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ąžuolas misiukevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ąžuolas misiukevičius“.

Krepšinio rungtynėse Ąžuolas Misiukevičius savo mylimąjį Jeaną apdovanojo karštais bučiniais

Ketvirtadienio vakarą Vilniaus „Twinsbet“ vyko krepšinio rungtynės. Jų nepraleido ir gerai žinomi veidai. LKL pusfinalio rungtynes „Wolves-Twinsbet“ – „Rytas“ Vilniuje pritraukė daug žmonių. Jas stebėjo Milita Daikerytė, Ąžuolas Misiukevičius su širdies draugu prancūzu Jeanu, Danielius Bunkus, Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai bei kiti. Pirmose eilėse sėdėjęs Ąžuolas Misiukevičius savo mylimąjį Jeaną apdovanojo karštais bučiniais.
2024-05-30

Apvogtas Ąžuolas Misiukevičius: pamoka labai skaudi, verkiau

Dienos metu prekybos centre apvogtas plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius. Jis patyrė didelius nuostolius, kurie netgi privertė išspausti ne vieną ašarą... Ąžuolas Misiukevičius skaudžia istorija sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Po sporto nuėjome su draugu pavalgyti į kavinę, iš jos išėję nusprendėme šiek tiek pasivaikščioti. Vaikštome, kalbamės, beeidami matome aksesuarus, diskutuojame. Nešioju „Louis Vuitton“ rankinę, ji buvo neužsegta, atvira.
223 2024-03-16

Ąžuolas Misiukevičius su mylimuoju prancūzu laiką leidžia Vilniuje: į kritiką numoja ranka

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius – kaip niekada laimingas. Jo mylimasis, prancūzas iliustratorius Jeanas Malgre Moi vieši Lietuvoje, kur pora mėgaujasi vienas kito draugija ir laiku Ąžuolo gimtinėje. Kaip naujienų portalui tv3.lt sakė Ąžuolas, jo antroji pusė Lietuvoje viešės dar kelias savaites. Jeanas jau spėjo paragauti cepelinus, šaltibarščius ir keptą duoną bei sudalyvavo viename seniausių tradicinių renginių Lietuvoje – Kaziuko mugėje. „Jeanui labai patinka Vilnius.
509 2024-03-14

Ąžuolas Misiukevičius pirmą kartą prabilo apie santykius su vyru: prisiminkit, kad žmonės myli ne dėl orientacijos

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius pirmą kartą nusprendė viešai prabilti apie savo širdies draugą Jean. „Myliu tave, mažyti“, – rašė Ąžuolas Misiukevičius šalia nuotraukos su savo mylimuoju. Nuotrauka ir įrašu jis sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. Taip pat atsakė, kiek jie laiko kartu. „Dar kol kas neskaičiuojame metų“, – naujienų portalui tv3.lt sakė Ąžuolas.
800 2024-02-16

Andrius Kandelis su mylimąja Donalda nėrė į žiemos pramogas: įtraukė ir vaikus

Šokėjas Andrius Kandelis dar visai neseniai pripažino apie jausmus plaukų stilisto Ažuolo Misiukevičiaus mamai Donaldai Simonovienei. Gausi šeima žiemą laiko veltui neleidžia – nors vyras šiuo metu yra darbų įkarštyje, atradęs laisvo laiko su artimaisiais vyksta slidinėti.  Socialiniuose tinkluose A. Kandelis neseniai pasidalijo keliomis žaviomis akimirkomis, kuriose jis įsiamžino su dukra ir mylimosios Donaldos atžala. Visi jie slidinėjo Liepkalnyje.
53
2024-01-19

Paaiškėjo, kodėl Andrius Kandelis įsivėlė į muštynes Ąžuolo mamos namuose

Praėjusią vasarą socialiniuose tinkluose buvo garsiai aptarinėjamas skandalas, kai nuomonės formuotojas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius paskelbė Palangoje įsivėlęs į muštynes. Nors jis tikino puolęs gelbėti žmogaus, vaikino patėvis Vladas Simonovas naujienų portalui tv3.lt teigė, jog konfliktas įvyko tarp jo ir šokėjo Andriaus Kandelio. Pasirodžius šiems teiginiams, Ąžuolo sekėjai sukluso, ką jo namuose veikė žinomas šokėjas.
2023-12-05

Ąžuolo Misiukevičiaus kvepalų reklamoje – mamos Donaldos ir šokėjo Kandelio bučinys

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius pranešė džiugią naujieną ir pristatė savo kūrybos kvepalus. Juos pavadino savo garsia fraze „Tik į priekį“. Pirmieji kvepalai Pirmuosius savo kūrybos kvepalus „Tik į priekį“ pristatęs plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius džiaugiasi – jo kurtas aromatas padės atsispirti patyrus neigiamus išgyvenimus. „Esu sukūręs ne vieną savo produktą, tad kilo mintis sukurti ir kvepalus. Kvepalai man pačiam yra kažkas unikalaus ir išskirtinio.
2023-11-12

Prakalbo patėvio versiją išgirdęs Ąžuolas Misiukevičius: bandėme apginti mamą nuo smurto

Nuomonės formuotojas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius socialiniuose tinkluose savaitgalį paskelbė, kad viešėdamas Palangoje pateko į nemalonų incidentą. Pasklidus informacijai, kad jis buvo sužalotas ginant savo artimą žmogų, vaikino patėvis Vladas Simonovas pareiškė, kad tai – netiesa. Po pasirodžiusių naujų detalių pats Ąžuolas kreipėsi į sekėjus ir išsamiai papasakojo, kas, anot jo, vyko tą vakarą.  „Matau, kad pasipylė žinučių. Apie tai plačiau papasakosiu.
2023-07-25

Neapsikentęs Ąžuolo Misiukevičiaus versijos prabilo jo patėvis: muštynėse dalyvavo ir Andrius Kandelis

Nuomonės formuotojas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius socialiniuose tinkluose savaitgalį paskelbė, kad viešėdamas Palangoje pateko į nemalonų incidentą. Žinomas vaikinas teigė, kad pastebėjęs, jog viešojoje vietoje yra užpultas žmogus, puolė jo gelbėti, o galiausiai liko sužalotas pats. Visgi naujienų portalui tv3.lt susisiekus su vaikino patėviu Vladu Simonovu paaiškėjo kitokia įvykių versija.
2023-07-25

Palangoje gelbėdamas žmogų nukentėjo Ąžuolas Misiukevičius: „Skausmas buvo besąlygiškas“

Nuomonės formuotojas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius viešėdamas Palangoje pateko į nemalonų incidentą. Žinomas vaikinas, pastebėjęs, kad viešoje vietoje yra užpultas žmogus, puolė jo gelbėti. Tačiau galiausiai liko sužalotas ir pats – dėl sužeidimų jam teko kreiptis į medikus.  Sekmadienio vakarą Palangoje poilsiaujantis Ą. Misiukevičius pasidalino neraminančiu kadru, kuriame užfiksuotas Palangos miesto policijos komisariatas.
270 2023-07-25
REKLAMA
REKLAMA

Laura iš „Power Hit Radio“ – apie santykius: noriu sukurti tai, ko pati neturėjau

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ devintoji viešnia – radijo stoties „Power Hit Radio“ laidos „Power popietė“ vedėja Laura Ignatovičiūtė (28 m.). Pokalbio su Ąžuolu Misiukevičiumi metu moteris prisiminė darbo radijuje pradžią, prakalbo apie vasaros planus, kuomet su eterio kolega Edgaru Kožuchovskiu leisis į kelionę kemperiu po Lietuvą bei atvirai atsakė į provokuojančius klausimus. Pokalbį su L. Ignatovičiūte žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-06-18

Donata Virbilaitė – apie mylimąjį Gediminą ir nėštumą: dabar jaučiuosi brandi ir rami, kad galėčiau turėti vaiką

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ aštuntoji viešnia – dainininkė Donata Virbilaitė (36 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė karjeros pradžią, kalbėjo apie nėštumą, jo metu sugrįžusius panikos priepuolius, paatviravo apie mylimąjį Gediminą bei papasakojo jųdviejų pažinties istoriją. Pokalbį su D. Virbilaite žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-06-11

Ąžuolas Misiukevičius jubiliejaus proga močiutei surengė staigmeną: „Buvo momentų, kai susigraudinau“

Tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėjas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius (26 m.) socialiniuose tinkluose su tūkstančiais sekėjų nuolat dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Neseniai vaikinas būrį gerbėjų lepino kadrais iš atostogų Madeiroje. Į Portugalijos salą jis vyko ne vienas – kartu keliavo močiutė Danutė.  Naujienų portalui tv3.lt sostinės širdyje esančio grožio salono „Tik į priekį“ įkūrėjas atskleidė, kuo ši kelionė buvo ypatinga.
2023-06-05

„Power Hit Radio“ laidų vedėja Elena Karalienė – apie karjerą ir santuoką: man labai pasisekė

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ septintoji viešnia – radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja (27 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie darbo radijuje pradžią, karjerą žiniasklaidoje bei santuoką su sutuoktiniu Vytautu Karaliumi. Pokalbį su E. Karaliene žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-05-21

Justina Nemanytė – apie juodą gyvenimo etapą ir santykius su mylimuoju: „Gyvename netradicinį gyvenimą“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ penktoji viešnia – kino ir teatro aktorė Justina Nemanytė (31 m.). Pokalbio metu moteris kalbėjo apie savo kasdienybę, kelią į aktorystę, sunkųjį laikotarpį gyvenime, emocinės pagalbos svarbą bei trejus metus trunkančius santykius su TV laidų prodiuseriu ir vedėju Ignu Grinevičiumi. Pokalbį su J. Nemanyte žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-05-07

Lietuvoje kyla nuomonės formuotojų įkainiai: atskleidė, kiek jie uždirba dabar

Lietuvoje brangsta ne tik būtiniausios prekės ir paslaugos, bet kyla ir nuomonės formuotojų įkainiai. Šalyje veikia per 12 tūkstančių vadinamųjų „influencerių“, iš kurių žinomesni per mėnesį gali uždirbti tūkstančius eurų.

Oksana Pikul – apie verslą, jausmus, kurie „nuneša stogą“ ir nėštumą: sveikinimų sulaukia jau metus

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ trečioji viešnia – dainininkė, vizažistė, verslininkė Oksana Pikul. Pokalbio metu moteris kalbėjo apie karjeros šou versle pradžią, parduotas vasaras, verslą, santykį su sūnumi Dominyku ir širdies draugu Vaidu, tikrąją meilę, kuri „nuneša stogą“ ir vestuves. Pokalbį su O. Pikul žiūrėkite vaizdo įraše šio straipsnio pradžioje.
2023-04-16

Dijora Petrikonytė – apie 12 metų vyresnį mylimąjį ir sužadėtuves: visą laiką norėjau būti jauna mama

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė pažintį su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžią, kalbėjo apie Buenos Airėse filmuotą šokių projektą „Tangomanai“, vyrų dėmesį, santykius su ilgamečiu partneriu, atviras fotosesijas. Dijora neslėpė, kad jos širdis – užimta.
152 2023-04-11

Dijora Petrikonytė – apie santykius su mylimuoju, avantiūras ir karjerą: „Su metais vis mažiau tikiesi iš vyro“

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ antroji viešnia – modelis, TV laidų vedėja Dijora Petrikonytė (27 m.). Pokalbio metu moteris prisiminė pažintį su tinklalaidės vedėju Ąžuolu Misiukevičiumi, modelio ir TV laidų vedėjos karjeros pradžią, kalbėjo apie Buenos Airėse filmuotą šokių projektą „Tangomanai“, vyrų dėmesį, santykius su ilgamečiu partneriu, atviras fotosesijas. Paklausta, ar su ilgamečiu mylimuoju, gyd.
2023-04-09

Ąžuolas Misiukevičius prakalbo apie santykiuose patirtą smurtą: „Pastarosios dienos man primena apie tai“

Prieš keletą dienų viešumoje pasirodė žinia apie galimai patirtą smurtą nuomonės formuotojos Viktorijos Siegel ir verslininko Lauryno Suodaičio namuose. Ši istorija sukėlė nemalonius prisiminimus plaukų stilistui, tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėjui Ąžuolui Misiukevičiui. Vaikinas prisipažino, kad prieš keletą metų santykiuose patyrė fizinį smurtą.  Naujienų portalui tv3.lt Ąžuolas komentavo, kad šis įvykis jį sukrėtė ir pažemino.
1560 2023-04-08

Monika Kvietkutė – apie santykius su „narcizu“ ir skyrybas: silpni vyrai bijo savimi pasitikinčių moterų

Naujosios tinklalaidės „Tik į priekį“ pirmoji viešnia – dainininkė, verslininkė Monika Kvietkutė. Pokalbio metu moteris kalbėjo apie su bendraminte įkurtą verslą, santykius su „narcizu“ vyru, sūnaus auklėjimą, gerbėjų dėmesį ir viešumo kainą. „Iš vyrų dėmesio tikrai gaunu“, – sakė M. Kvietkutė. Moteris taip pat prakalbo ir apie santykius, kurie nutrūko: „Gal nuskambės su dideliu ego ir panašiai, bet aš tikrai žinau, kad esu geras žmogus.
2023-04-02

Posūkis Ąžuolo Misiukevičiaus karjeroje: tapo naujos tinklalaidės „Tik į priekį“ vedėju

Sunku pasakyti, ką šiandien linksniuojame daugiau – socialiniuose tinkluose puikiai žinomą charizmatiškąjį plaukų stilistą Ąžuolą Misiukevičių, ar tokią pat skambią ir daugeliui lietuvių jau prilipti spėjusią frazė „Tik į priekį“. Juk apie tai, kaip judėti į priekį, svajojame visi.
153 2023-03-31

Grožio salonai kelia kainas ir vardija to priežastis: „Tai man teko skristi į Italiją, į mokymus“

Grožio paslaugų – plaukų kirpimo, dažymo, manikiūro – kainos stiebiasi į viršų. Grožio specialistai sako, kad vis dar atsiliepia praėjusiais metais rekordiškai brangę energetikos ištekliai, o ir be perstojo brangstanti kosmetika – plaukų priemonės, dažai, nagų lakai ir kitos priemonės – neišvengiamai nugula į galutinę paslaugos kainą. Daugelio grožio salonų esą negelbsti net paslaugų kainų kėlimas ir jie priversti užsidaryti.

Atsisveikinantys su Agne Jagelavičiūte nesulaikė ašarų: „Prisiminsiu paskutinį dalyką, kaip ją nešiau ant rankų“

Vilniuje atsisveikinti su netikėtai mirusia verslininke, nuomonės formuotoja Agne Jagelavičiūte renkasi artimieji ir draugai. Susirinkusieji graudinasi, dalijasi jautriais prisiminimais, o kai kuriems kalbėti tiesiog per skaudu. Vieną žinomiausių šalies moterų bičiuliai prisimena kaip drąsią, spindinčią savo žanro ikoną, kuri kartu buvo labai jautri ir pažeidžiama, tik tą pusę esą pažinojo ne visi. Vienos sostinės laidojimo rūmų salė skendi baltuose žieduose.

Vos 500 gramų gimusį garsų vilnietį nurašė net medikai: mamos žodžiai veria širdį

Naujienų portalas tv3.lt pristato naują tinklalaidės „Sveikatos DNR“ epizodą, kuriame kalbamės apie neišnešiotus vaikus bei jų gyvenimą. Ar tiesa, kad gimę anksčiau, kūdikiai į gyvenimą kabinasi labiau nei kiti? Į šį klausimą tinklalaidėje atsakys garsus stilistas, grožio salono „Tik į priekį“ įkūrėjas Ąžuolas Misiukevičius, o apie tai, kaip padėti šeimoms, kurių kūdikiai gimė gerokai per anksti, papasakos Santaros klinikų Naujagimių skyriaus vedėja, reanimacijos ir intensyvios terapijos gydyto...
2022-12-12

Paaiškėjo, kas laukia viešai garsų Lietuvos stilistą įžeidusios medikės

Spalio pradžioje plaukų stilistas ir vizažistas Ąžuolas Misiukevičius sulaukė nemalonios replikos savo instagramo paskyroje. Pasidalijęs kelionės vaizdais, jis tikina sulaukęs nemalonaus ir įžeidžiančio komentaro iš Kauno klinikų medicinos mokslų daktarės, gydytojos akušerės-ginekologės. Praėjus daugiau nei mėnesiui po šio įvykio, istorijoje padėtas taškas – nuobaudų medikei neskirta, esą situacija įvyko ne darbo metu.
2022-11-16

Patarimais moterims išgarsėjęs Ąžuolas prabilo apie negalią: būtent tai padeda išlikti pozityviam

Savo neblėstančiu pozityvumu ir charizma išgarsėjęs plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius jau ne vienerius metus sukasi grožio versle. Žinomas vyras savo socialinių tinklų paskyrose kasdien dalijasi grožio patarimais ir linksmina originaliais šokių judesiais, tačiau tam tikras gyvenimo detales jis visgi pasilieka sau. Tačiau jau šį šeštadienį su TV3 laidos „Virtuvės istorijos“ žiūrovais Ąžuolas bus itin atviras.
2022-11-11

Akibrokštas garsiam stilistui Ąžuolui: medikė išvadino išsigimėliu

Savo gyvenimo kasdienybe ir įkvepiančiais šūksniais socialiniuose tinkluose besidalinantis plaukų stilistas ir vizažistas Ąžuolas Misiukevičius teigia, kad būnant viešu žmogumi sulaukti neigiamų komentarų yra kone kasdienybė. Tačiau Ąžuolas tikina nesitikėjęs sulaukti įžeidaus komentaro iš Kauno klinikose dirbančios medicinos mokslų daktarės, gydytojos akušerės-ginekologės.
933 2022-10-10

Įžymybės apsilankė ypatingos kosmetikos pristatyme: akį traukė Monika Kvietkutė

Antradienio vakarą žymiausi Lietuvos vizažo meistrai, svečiai iš užsienio ir garsūs Lietuvos pramogų pasaulio atstovai rinkosi į gamtos ir natūralumo apsuptą organiškos kosmetikos renginį. “Spritz Summer Garden” terasoje buvo pristatyta pirmoji pasaulyje 100% Plastic-Neutral ( aut. pastaba: iš perdirbtų medžiagų gaminamos kosmetikos pakuotės) kosmetika iš Australijos „INIKA Organic“. Renginio nepraleido ir Monika Kvietkutė.
2022-06-30

Naujasis socialinių tinklų fenomenas Ąžuolas atidarė grožio saloną „Tik į priekį“

Naujasis socialinių tinklų fenomenas, plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius sostinėje, Gedimino prospekte atidarė savo grožio saloną, pavadintą populiariu jo šūkiu „Tik į priekį“. „Jaunystė – ne tik kvailystė. Tai ir galimybė išmokti, išgirsti savo vidinį balsą. Kartu tai ir drąsus laikas įgyvendinti norus, idėjas. O atsakydamas į klausimą, ar nerimauju kurdamas kažką savo, visada prisimenu knygoje perskaitytą frazę, jog didžiausias žmogaus priešas yra baimė.
2021-08-03

Plaukų stilistas Ąžuolas – apie kritiką ir absurdiškiausius komentarus: „Yra sakę, kad nieko nesuprantu, nes gimiau 3 mėnesiais anksčiau“

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius socialiniuose tinkluose turi armiją gerbėjų, kurie domisi ne tik jo atliekamais darbais, tačiau ir jo asmenybe.
2021-04-27

Interneto hitu tapęs Ąžuolas į kritiką numoja ranka: „Mažutės mano, tik į priekį“

„Mažutės mano, tik į priekį“, – tokiais žodžiais į savo sekėjus dažniausiai kreipiasi socialiniuose tinkluose sparčiai populiarėjantis plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius. Kasdien savo „Instagram“ paskyroje vaikinas dalijasi vaizdo įrašais, kuriuose šoka, dainuoja ir pasitelkdamas humorą žarsto patarimus gyvenimo klausimais.
2021-01-09

Ąžuolui buvo atlikta moterų pamėgta grožio procedūra: kirto kritikams bei parodė rezultatus

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius stengiasi ne tik dėl savo klienčių išvaizdos, tačiau ir pats mėgsta pasilepinti įvairiomis grožio procedūromis. Visai neseniai jis nusprendė atsikratyti senų kompleksų ir padailinti savo veido bruožus. Naujienų portalui tv3.lt jis atvirai papasakojo, ko ėmėsi bei atskleidė, kokia buvo aplinkinių reakcija.
2020-09-28

Užkirskite kelią išsišakojusiems galiukams: plaukų stilistas Misiukevičius atskleidė, kaip taisyklingai rūpintis plaukais

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius pasakojo, kad vasarą privaloma plaukams skirti itin daug dėmesio. Žinomas vaikinas naujienų portalui tv3.lt atskleidė, kaip tinkamai pasirūpinti nualintais plaukais bei pasidalijo patarimais. Gražūs ir sveiki plaukai gali tapti jūsų vizitine kortele.  Plaukų stilistas tikino, kad plaukais reikia rūpintis nuolat, kad šie taptų jūsų vizitine kortele: „Jeigu norite, kad plaukai butų sveiki ir neišsišakoję, trumpinti galiukus reikia reguliariai.
2020-07-12

Orientacijos neslepiantis klaipėdietis – apie patirtą smurtą ir norą kurti šeimą: būdavo juodų dienų

Nors jaunam vaikinui Jonui Valaičiui 21 metai, tačiau per šiuos metus jam teko patirti daug skaudžių išgyvenimų. Jis nebijo viešai kalbėti, jog jį traukia vyrai, o būtent dėl lytinės orientacijos buvo ne kartą nuskriaustas tiek fiziškai, tiek psichologiškai. Klaipėdietis pasakojo, kad jį labai skaudina neigiama žmonių reakcija į LGBT žmones. Tiesa, vienu metu jam buvo nepaprastai sunku, kuomet atrodė, kad jam šiame pasaulyje nebėra vietos.
2020-06-19

Plaukų stilistas Ąžuolas nebijo būti savimi: prabilo apie LGBT ir žeriamą kritiką

Plaukų stilistas Ąžuolas Misiukevičius socialiniuose tinkluose turi armiją gerbėjų, kurie domisi ne tik jo atliekamais darbais, tačiau ir jo asmenybe. Vaikinas neapsimetinėja ir netrokšta visiems įtikti, o su savo sekėjais stengiasi būti atviras. Naujienų portalo tv3.lt kalbintas Ą. Misiukevičius atvirai prabilo apie socialinius tinklus, neigiamus komentarus bei homoseksualumą Lietuvoje.
2020-06-16

Klausos negalią turintis vizažistas atšovė jį kritikuojantiems: normalus žmogus taip nesielgtų

Šiandien vizažistų vaikinų Lietuvoje tikrai netrūksta, tačiau dar prieš kelerius metus jų buvo vos keli. Vienas tokių – kaunietis Ąžuolas Misiukevičius, kuris savo laimę kūrė Londone, tačiau dabar sėkmingai darbuojasi sostinės grožio salone.  Ąžuolas tiesioginės tv3.lt transliacijos metu ne tik papasakojo, kokias makiažo priemones reikėtų naudoti norint sukurti šiurpų makiažą, bet taip pat ir pasidalijo savo mintimis apie stereotipus grožio pasaulyje.
2019-11-02

Klausos negalią turintis kaunietis kausto praeivių žvilgsnius: griauna stereotipus

Nors pasaulyje vyrai vizažistai jau nieko nestebina, tačiau Lietuvoje vis dar gali išgirsti apie vyraujančius stereotipus, jog tai moteriškas darbas. 22-ejų kauniečiui Ąžuolui Misiukevičiui tai nė motais, jis griauna visus nusistovėjusius stereotipus, dažosi pats ir gražina savo klientus bei pataria, kokias priemones geriausia naudoti. Neseniai vieno populiaraus muzikinio projekto dalyvius gražinęs vaikinas dabar dirba privačiai ir turi savo klientų būrį.
2019-02-01
Į viršų