Išplatino nuotraukas, kaip atrodo Trumpo šalininkų nusiaubti Kapitolijaus rūmai

Prezidento Donaldo Trumpo šalininkų miniai trečiadienį šturmavus JAV Kapitolijų paviešinti pirmieji vaizdai iš nuniokotų Kongreso biurų.

Naujienų agentūros „Reuters“ išplatintose nuotraukose matyti pastatą nuklojęs dulkių sluoksnis, išversti baldai, ant grindų išmėtyti popieriaus lapai ir įvairūs daiktai.

Šturmavus pastatą įstatymų leidėjams teko slėptis po kėdėmis ir užsidėti dujokaukes, o policija bandė užbarikaduoti pastatą. Vašingtono merė, siekdama suvaldyti smurtą, paskelbė naktinę komendanto valandą.

(152 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neramumai Vašingtone

Vašingtono policijos viršininkas Robertas Contee pranešė, kad trečiadienį dėl komendanto valandos pažeidimų, neteisėto patekimo į patalpas ir su ginklais susijusių kaltinimų buvo suimti 52 žmonės, 26 iš jų – Kapitolijaus viduje.

Taip pat žiūrėkite vaizdo įrašus, kaip protestuotojai šturmavo Kapitolijaus rūmus ir šūvių bei riaušių vaizdus jame: 


Rašyti komentarą...
D
Daiva
2021-01-07 12:15:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaizdai primena tokius pat iš sausio 13 nusiaubto televizijos pastato. Tokie patys ten ir buvo, net galimai pagirdyti tam. Braižas tarybinis o dabar ir Rusijos stilius. Nuo seno ta imperija viską siaubdavo užgrobusi. Dabar galimai veikia kitose teritorijose, organizuoja lengvatikius, kelia sumaištį, organizuoja riaušes ir pan. Ypatingas bruožas - įterpti tarp taikių protestuotojų specialius mušeikas daužytojus ir išprovokuoti policijos atsaką. O liaudis visuomet buvo ir liko kvaila ir patikli. Dabar, dėl pašalpų politikos, tokių dykaduonių tik padaugėjo. Juos suburti ir nuteikti labai nesunku. Bet jei jų daugės - žlugs dabartinė civilizacija. Barbarai viską griauna ir lieka gyventi griuvėsiuose, nes nieko kito nemoka :) Amerikoje gali būti baisiau nei spalio revoliucija Rusijoje. Juos reikia sustabdyti. Demokratija, deja, silpsta, bet gal pavyks
Atsakyti
-3

R
Runkeliui
2021-01-07 13:21:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
BERAŠTI, ką veikei mokykloje?
Atsakyti
0

l
lietuva
2021-01-07 12:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
amerikosam turi skelpti sankcijas 4 zuve tai baisu ,pas luka zuvo net 2 per puse metu o kokios sankcijos.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų