Vyriausiasis Lietuvos senelis Kalėda jau kviečia rašyti laiškus

Iki Kalėdų lieka vos mėnuo, tad Vyriausiasis Lietuvos senelis Kalėda ragina nesnausti ir rašyti jam laiškus. Kaukėtasis žilabarzdis užtikrina – net grėsmingasis koronavirusas, Kalėdų tikrai nepavogs, ir laukiantys dovanų neliks nuskriausti. Kaip ir tie, kas pasiruošę su Kalėda linksmintis laikydamiesi saugaus atstumo.

Į darželį ksartu su tėčiu keliaujantis Tumas jau ramus – laiškas Seneliui Kalėdai parašytas ir norai išdėstyti.

„Laikroduko. Žaislų. Mašinyčių“, – sako darželinukas Tumas.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyriausiasis Lietuvos senelis Kalėda jau kviečia rašyti laiškus ir kviečia švęsti saugiai

Nora dar tik kaupiasi rašyti. Bet jau žino, ko pageidaus pirmiausiai: „Katiną. Taip.“

Apie laiškus Kalėdų seneliui pagalvoja vaikams padedantys rašyti suaugusieji. Ir net tie, kas net negalvojo rašyti, nes jokių materialių dovanų nereikia.

Nebent:

„Kad pasibaigtų epidemija. Šitos tai labai noriu. Tai gal parašyt tada.“

„Daugmaž žinau, iš matymo. Žaisliuko. Ir, aišku, kas be ko, kelionių.“

Kol vieni rašo, kiti tik kaupiasi rašyti, Lietuvos vyriausiasis senelis Kalėda raitojasi rankoves. Sako per dieną gaunantis šūsnis laiškų su pačiais įvairiausiais vaikų norais. Kas piešinyje išdėsto norintis lėlės, kas dėlionių, kas stalo žaidimo. Norai patys įvairiausi:

„Sniego kažkodėl tai nelabai nori, o, va, drono norėtų. Va, drono nori.“

O kai kas nori ir ne daikto visai.

„Yra visokių vaikučių. Pavyzdžiui, va dabar rašo man Petriukas. Jis rašo: mano močiutė serga. Ar senelį, galėtum padaryti, kad ji nesirgtų? Kad ji pasveiktų greičiau. Tai mes tada visi susirinkę, su nykštukėliais, su žvėreliais, tokią gražią mantrą paskaitom“, – pasakoja Lietuvos Senelis Kalėda.

Tiesa, žilabarzdis dienomis laiškus skaito rezidencijoje, o naktimis keliauja per namus. Randa ant palangės, praplėšia, ir net siųsti nereikia. Tada nufotografuoja ir štai įrodymas – vaikų norai išgirsti.

Kol kas dovanos rūšiuojamos. Nykštukams nurodymai duoti. Senelis Kalėda sėdasi rašyti atsakymų. Ir dievagojasi kaukėtasis – net ir šėlstantis koronavirusas, jeigu laikysimės reikalavimų arba naudosimės nuotoliniais susitikimais, iš vaikų Kalėdų tikrai nepavogs.

REKLAMA

„Žaidimai taip pat galimi. Lauke. Atstumai dideli, pavyzdžiui, mokyklose ar darželiuose. Ir žaidimai yra visokiausi nebūtinai susikabinti. Bet pasakysiu paskui, jų visokių – strikt pastrikt“, – teigia Lietuvos Senelis Kalėda.

Nors neslepia Kalėda, su kai kuriais mažyliais šiemet bendraus tik per nuotolį, su kai kuriais – tik laiškais. Nes karantinas barzdos nusiskusti dar neprivertė, tačiau renginių dėl jo sumažėjo. O kol kas Kalėda laukia vaikų laiškų. Ir svarbiausia popierinių, jų, kaip guodžiasi senelis, kasmet vis mažiau. Paštas patvirtino, kasmet penkiais procentais gaunantis mažiau vaikų laiškų, skirtų Kalėdai.


Rašyti komentarą...
g
goda-BRIGITA
2020-11-24 09:52:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaledu senelis nespės tvarkytis su tiek daug vaiku
Atsakyti
0

S
Sirdi atidoudu vaikams
2020-11-25 12:15:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaledu Seneli zinau ko vaikai labai nori ypac 6 7 8 9 . Jie man pasake.Ju norus gali igyvendinti Teisi gumo teismas. Ar laiska ir ju svajones iteiksite adresuotui? Aciu Kaledu Seneli
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų