Norite bute gyventi patogiau? Padės šie dizainerės patarimai

TV3 laida „Penkių žvaigždučių būstas“ ir toliau apžvelgia įvairius interjero dizainerių sprendimus, kurie palengvina gyvenimą naujakuriams jų įsigytuose naujuose namuose. 

Interjero dizainerės Martynos Kazlauskienės kurtas interjeras yra pritaikytas šeimai, todėl būtent kuriant šį interjerą buvo labai svarbūs praktiški sprendimai, kurie leistų gyventi patogiai. Vienas iš jų – svetainės zona sujungta su virtuve.

„Atsisakėme spintelių viršuje, o čia turime aukštą didelį baro stalą. Tai yra standartinis 110 cm baro stalas ir, kadangi jis yra pakankamai didelis ir stambus baldas, jame galime pasidėti daugybę dalykų. Po baru yra spintelės, kurios lengvai atsidaro“, – pasakojo laidos pašnekovė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Norite bute gyventi patogiau? Padės šie dizainerės patarimai

Taip pat užsakovai pageidavo ryte miegamajame išlipti ant šiltų, minkštų grindų, todėl Martyna jiems rekomendavo kiliminę dangą.

„Aš tikrai klientams rekomenduoju pagalvoti galbūt jų miegamajame reikia kiliminės dangos ar kažkokio kilimo, nes nebūtina daryti tų pačių grindų, kurios yra visur tuose namuose“, – teigė M. Kazlauskienė. 

Daugiau patarimų, kaip naujoviškai įsirengti būstą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 9:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų