Aiškėja avarijos detalės: „Mustang“ apsivertimas ir kitų automobilių susidūrimas įvyko dėl jaunos vairuotojos klaidos

Vilniuje jauna vairuotoja sukėlė didžiulę avariją: susidūrė keturios mašinos, viena jų – prabangus „Ford Mustang“ apvirto. Dėl avarijos susidarė didžiulės spūstys, „Mustangas“ iš avarijos vietos išvežtas taip ir neatverstas – gulintis ant stogo pakrautas į techninės pagalbos sunkvežimį.

Ratais į dangų Vilniaus pakraštyje judrioje Galvės gatvėje guli „Ford Mustang“. Smarkiai sudaužytas kone 40 tūkstančių eurų kainuojantis vos poros metų senumo automobilis.

Išskirtinė mašina suniokota, kai kito lengvojo automobilio vairuotoja pabandė persirikiuoti. Per neatsargų manevrą apdaužytos keturios transporto priemonės.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilniuje apsivertė „Mustang“: intensyvioje gatvėje formuojasi spūstys

Šiek tiek po vienuoliktos valandos buvo pranešta, kad važiuodami nuo Trakų pusės Galvės gatvės link susidūrė keturi automobiliai: „Toyota Auris“ ir krovininis autobusiukas „Opel“, „Ford Mustang“ ir sunkvežimis „Mercedes Benz“. Labai pasisekė, kad per šią avariją žmonės nenukentėjo. Vietoje eismas labai intensyvus, beveik visada labai daug mašinų.

Aiškėja, kad avariją po viaduku sukėlė „Toyota“ vairuotoja: ji sumanė persirikiuoti, įjungė posūkį, tačiau nepažiūrėjo, ar ta juosta, į kurią ji bando persirikiuoti, yra laisva. Tikriausiai „Toyota“ kliudė „Mustang“ ir atsitrenkė į autobusiuką.

O „Mustang“ vairuotojas sakė, kad bandė išvengti susidūrimo, tačiau nepavyko. Apvirtusi mašina čiuožė asfaltu, paskui driekėsi žiežirbų uodega.

Žmonės bijodami, kad mašina užsidegs, akimirksniu patys iššoko iš apvirtusios mašinos, vos tik ji sustojo. Per avariją dar kliudytas ir sunkvežimis.

REKLAMA

„Toyota“ apdaužyta palyginti nesmarkiai, jauna vairuotoja nesužeista, tačiau mergina po įvykio patyrė šoką: matyt ją smarkiai pribloškė žinia, kokie bus nuostoliai. Juos turėtų atlyginti draudimas.

Avarijos vietoje susidarė didžiulės spūstys, policijos pareigūnai reguliavo eismą, suskubta apdaužytas lengvąsias išvežti. Prabangaus „Ford“ techninės pagalbos tarnybai taip ir nepavyko atversti: vairuotojas neturėjo patirties ir tam reikalingų paprasčiausių įrankių: medinių kaladėlių, papildomų lynų, kad galėtų juos deramai užkabinti už abiejų ratų.

Galbūt ir skubėdamas atlaisvinti eismą jis automobilį pakrovė tiesiog ratais į viršų, sukeldamas visų nuostabą: gal „Mustang“ ir taip jau smarkiai suniokotas, kad didesnės žalos nebus, tačiau taip transportuoti mašiną nėra saugu. Net ir kelių policijos senbuviai sako nėra matę, kad kas taip vežtų sudaužytą mašiną.


Rašyti komentarą...
rimas
2020-11-05 17:37:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip paruostos vairuotoju mokyklu ,emasipuotos visteles islindo i gatves,telefonas ausyje,kancaras dantyse,i pastabas atsako pakeltu smiliumi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų