Indijoje – itin žiaurus grupinis išprievartavimas: mirė 19-metė 

Indijoje – protestai dėl žiauraus grupinio išprievartavimo, kurio metu mirė vos 19 metų mergina. Jos tėvai sako, kad jiems su dukra nebuvo leista net deramai atsisveikinti ir dėl to pirštu beda į šalyje galiojančią kastų sistemą, dėl kurios Indijoje nuolat prievartaujamos moterys nesulaukia teisingumo.

Įsiutusi minia policijos užskardą griauna Naujajame Delyje. Dvi savaites čia esančioje ligoninėje dėl savo gyvybės kovojusi 19-metė mergina mirė po žiauraus grupinio išprievartavimo.

Jai buvo išpjautas liežuvis ir sulaužytas stuburas.

Indai verda pykčiu, neva mergina buvo paprasčiausiai palikta numirti, nes priklauso žemiausiai, vadinamajai, neliečiamųjų kastai, o ją išprievartavę keturi vyrai iš aukštesnės kastos.

Teisėsauga veiksmų tirti nusikaltimą ėmėsi tik kilus visuotiniam pasipiktinimui ir tik po 10-ties dienų suėmė keturis kaltininkus.

Merginos tėvas kartu su aktyvistais tvirtina, kad nepaisant valdžios įrodinėjimų, kad už moterų prievartavimus griežtins bausmes, žemiausios kastos atstovai ir toliau paliekami likimo valiai. 

Indija laikoma viena pavojingiausių šalių moterims. Skaičiuojama, kad išprievartavimas čia įvykdomas kas 15 minučių. Kritikos bangos sulaukusi šalies valdžia žada bylos nagrinėjimą paspartinti, tačiau bandymai numaldyti pyktį virto niekais, kai naktį mirusios merginos kūną į gimtąjį kaimą atvežę policijos pareigūnai be tėvų žinios jos palaikus kremavo.

Artimiesiems nebuvo leista net atlikti laidojimo ritualų.


Rašyti komentarą...
D
DARA
2020-09-30 20:52:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O MAN VISADA DAR SOVIETU LAIKAIS....INDIJA BUVO PATI GRAŽIAUSIA PASAKA ...KAS LIEČIA MEILE .DEL JOS VYRAI KOVOJO .APIE PRIEVARTA NET PAGALVOTI BŪDAVO SUNKU.BET KAD TAI SUŽALOTI...TIK PROTO NUTEKĖJIMAS ....ŽIAURUMAS ,SILPNOS LYTIES ATSTOVEI KAŽKAS NESUVOKIAMO .....INDAI NA AR TIKRAI ATEINA CIVILIZACIJOS PABAIGOS SCENARIJUS ...NEGANA VIRUSO .KLAIKU TIK KASTRUOTI KAIP ŠUNIS ....
Atsakyti
0

K
KOL ŽMONESMS APSAUGOS PRIEMONIU.TOL LAIK
2020-09-30 20:55:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kastruoti tokius išgamas .KASTA PRIE KO TAI .TAI RELIGIJA .PINUGU DIEVAMS MELDŽIASI .TAI DVASIŠKAI TIK FILMUOSE JIE GERI AKTORIAI INDAI .VISI JIE GENTYS LAUKINIU PAŽIŪRŲ ......PARAZITAI ...
Atsakyti
0

B
Bbb
2020-10-10 12:52:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Teko girdėti įvairių nuomonių. Pvz. Geriausia, kad nematytų daugiau moterų-akis išdurti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų