Iš legendinės aktorės Mainelytės lūpų – griežta žinia: „Ar jūs dievo nebijot?“

Legendinė aktorė Vaiva Mainelytė jau daug metų retai kam dalija interviu. Tačiau išgirdusi, kokia tema ją nori pakalbinti laidos „Prieš srovę“ komanda, moteris nedvejojo. Jau kelias savaites netylantis skandalas dėl Lietuvoje žiauriai kankinamų gyvūnų iki širdies gelmių sujaudino ir žinomą aktorę. Tad iš jos lūpų nuskambo itin griežta žinutė gyvūnų kankintojams.

„Aš nežinau, ar jūs dievo nebijot? Juk viskas atsigręš jūsų vaikams, jūsų anūkams. Šita kančia, kurią kenčia gyvuliukas, jinai taip nepraeis. Nežinau, kaip jūs gyvenat, kaip jūs miegat, ar galit užmigt, kai matot, kad alkani gyvūniukai? Aš nežinau, koks čia pelnas? Ir išvis... Kas gali pirkt?“, – griežtai laidoje „Prieš srovę“ kalbėjo Vaiva Mainelytė. 

Aktorė su laidos „Prieš srovę“ komanda susitiko vedina savo augintine Kora. Jos kalytę anūkas paėmė iš prieglaudos ir atvežė aktorei. Nuo to laiko – ji pati geriausia V. Mainelytės draugė ir palydovė. Tad pamačiusi, kas dedasi Lietuvoje, moteris iki šiol negali atsigauti ir suprasti, kaip žmonės gali taip elgtis.

„Kai pamačiau aš šitą reportažą, aš iki šiol negaliu atsikvošėt, kad žmonės gali taip nužmogėt, taip kankint gyvuliukus, įsteigt nelegalius kažkokius tai ten veislynus. Aš žinot, ką tik pagalvojau, kad vat reiktų uždaryt šitaip, kurie taip elgiasi, į tuos narvus, kad jie taip pagyventų su savo fekalijom, be vandens, be nieko. Vat tada pajustų, nes aš nežinau, kaip galima mažesnius ir bejėgius, juk tai bejėgiai kaip kūdikiai... Nors mūsuose jau ir su kūdikiais elgiamasi... Kažkas pasidarė su žmonėmis – nežinau, šitiek žiaurumo“, – laidoje „Prieš srovę“ sakė aktorė.

Visą pokalbį su Vaiva Mainelyte žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ REPORTAŽĄ APIE GYVŪNŲ KANKINIMO SKANDALĄ LIETUVOJE PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
R
Rašyk
2020-09-20 10:30:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dievo iš didžiosios, autoriau. Tai ir pagal gramatiką privalu, ir pagal pagarbą.
Atsakyti
-4

A
Aušra
2020-09-20 14:51:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Griežtai bausti tuos antžmogius, tarnybas vadinamas, tarnybų vadovus... Viešinti viešai tokius sadistus... Nepamirškit, kad turit vaikų ir anūkų... Tokie darbeliai gryžta bumerangu... Jums ir jūsų šeimoms...
Atsakyti
-2

K
Kauniete
2020-09-20 16:14:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gyvunai yra visiskai priklausomi nuo zmogaus,tai didele sirdis,kuriai nesvarbu tu grazus ar ne,turtingas ar ubagas,turi namus ar gyveni po tiltu-svarbu jam but salia. Kai kurie sako,kad zmogu mylet reikia,jis vargsas ir tt deja zmogus norejo valdyt pasauli,tapt Dievu,tai Dievas pasitrauke ir stebi velniava,kuria sukele zmogus. Zmogaus gailet nereikia,jis gali viska,tik noro reikia. Gailet galim serganciu ,o visiems kitiems savas laikas-vaikams vaikyste,paauglyste,senatve . Gyvunas,tai musu grazios akimirkos,tai dziaugsmas ir isipareigojimas. Gyvunas yra Dievo tvarinys ir jis turi lygias teises sioje zemeje,kurioje jau ,,zmogus neskamba isdidziai,,deja,deja..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (17)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų