Dragūnas – apie gyvūnų kankintojus: „Įdėčiau juos į tokį patį šūdų tvartą ir palaikyčiau metus“

Nuo šunelio Sniegiaus Lietuvoje prasidėjusi keturkojų gelbėjimo revoliucija netyla iki šiol. Per dvi savaites savanoriams pavyko išgelbėti šimtus kankinamų šunelių visoje Lietuvoje. Tačiau tai – dar tikrai ne pabaiga. Nors šimtai savanorių per kelias savaites padarė tiek, kiek per metų metus nesugebėjo valstybės institucijos, kova dar nebaigta. Apie visą šią Lietuvą sukrėtusią situaciją laidoje „Prieš srovę“ pasisakė ir žinomas dainininkas Egidijus Dragūnas-SEL, kuris neieškojo žodžio kišenėje ir pasakė, ką darytų, jei situacija būtų jo rankose.

„Aš nežinau, ką jiems pasakyti, jie galbūt nesupranta. Gal virš jų yra kažkoks egoizmas pinigų ar neatsakingumas. Gal taip grubiai nesakyti, bet būtų mano valia, tai aš padėčiau juos į tokį patį šūdų tvartą ir palaikyčiau metus laiko nešertus. Gal tada susiprastų kas nors, kaip tai yra. Tai yra žiauru“, – laidoje „Prieš srovę“ tikino Egidijus Dragūnas.

Pasak atlikėjo, valdžia turi imtis atitinkamų veiksmų, kurie jokiais būdais neturėtų baigtis tik baudomis.

„Aš bet kokiu atveju galvočiau, kad valdžia turi priimti tam tikrus įstatymus ir tai neturi baigtis tik kažkokiom baudom. Man teko vat neseniai pabūti kameroje vieną dieną, tai laisvė yra bet kam – gyvūnui, žmogui – kaip oras“, – laidoje „Prieš srovę“ tikino Egidijus Dragūnas.

Žinomas atlikėjas pažįsta ir vieną garsiausiai apie gyvūnų kankinimą Lietuvoje kalbančių aktyvisčių – manekenę Deimantę Guobytę. Atlikėjas džiaugiasi jos nuveiktais žygdarbiais ir laidoje tikino, kad jie visiškai jo nestebina.

„Susipažinau su ja Niujorke. Šiaip ji yra garsus modelis, kuris fotografavosi turbūt su visais pasaulio garsiausiais mados ženklais. Susipažinau su ja Niujorke, Manhatane, ji buvo žvaigždžių apsupty – buvo Beyonce, buvo Nas, Maxwell, Kim Kardashian, Kanye Westas, Emily Sanders. Buvo masė žvaigždžių šalia, aplink buvo ir Emyratų princesė, kuri tieisog va buvo su mumis. Tai buvo tik pirmas susitikimas.

Po to mes bendravome daugiau ir aš žiūrėjau žmogaus požiūrį. Tai yra mėsos nevalgymas, tai yra sveikas gyvenimo būdas ir taip toliau. Aš turėjau kitą susitikimą važiuodamas su mašina kažkokia, mes važiavome į prabangų vakarėlį su vakarinėm suknelėm ir ji pamatė šunį vidury gatvės ir sako „stok“. Sakau, „kas yra?“, o ji sako „šuo gatvėje“. Sakau, kad „mes su smokingais, kokie šunys“, o ji sako „man tas pats tie smokingai ir tas vakarėlis“. Ji iššoko ir tą šunį gelbėjo. Čia daug ką apie žmogų pasako. <...> Deimantės frazė buvo galvoje visada. Ji sako, kad jie juk negali paprašyti, jie negali tau ateiti ir pasakyti, jie negali kalbėti, jie yra gyvūnai ir dėl to reikia jausti atsakingumą“, – laidoje pasakojo E. Dragūnas.

REKLAMA

Pasak Egidijaus Dragūno, žmonės, sėdintys valdžios institucijose, kurie metų metus nieko nedarė dėl kankinamų gyvūnų, turi atsistatydinti.

„Tu dirbi konkretų darbą, tu atsakai už tai, tu gauni už tai atlyginimą ir tu turi atsakyti. Jeigu tu neatsakai, turi ateiti tas, kas atsakys už tai. Tai turi keistis“, – tikino atlikėjas.

Visą pokalbį su Egidijumi Dragūnų žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvien antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
D
Dino
2020-09-17 17:59:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Palaikau Selą
Atsakyti
-1

T
Taip
2020-09-17 19:08:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šį kartą pritariu selui
Atsakyti
-1

A
Aleksandras
2020-09-17 18:15:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Oi, Seliuk, nepamiršk, kad ,,Gyvūnai nekeršija, šiuo atžvilgiu jie stipriai mus lenkia".
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų