Giannis Antetokounmpo nebaigė rungtynių, bet Milvokio „Bucks“ komanda ir be graiko pagalbos išsaugojo sezoną.

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai po pratęsimo 118:115 (22:31, 28:17, 35:40, 22:19, 11:8) įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus.

Rytų pusfinalyje „Heat“ ekipa pirmauja 3 – 1, penktasis mačas vyks antradienį.

G.Antetokounmpo rungtynės baigėsi antrajame kėlinyje, kai puolėjas dar kartą susižeidė anksčiau traumuotą čiurną. Jis per 11 minučių spėjo įmesti net 19 taškų.

Vėliau „Bucks“ komandą į priekį vedė Khrisas Middletonas, kuris surinko 36 taškus, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko aštuonis rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiems Bamas Adebayo surinko 26 taškus ir atkovojo 12 kamuolių.

Likus žaisti 6,9 sekundėms pratęsime Kh.Middletonas pataikė tritaškį, kuriuo didino „Bucks“ komandos pranašumą 116 – 112. Kitoje atakoje tolimu metimu atsakė Tyleris Herro, o vėliau Kh.Middletonas realizavo du baudų metimus – 118 – 115.

„Heat“ dar turėjo 2,2 sekundes, bet per jas suklydo.

Majamio klubas per pirmąsias 4:30 pratęsimo minutes pelnė vos du taškus.

Pagrindinio laiko pabaigoje Donte DiVincenzo stojo mesti baudų metimus, kai „Bucks“ komanda atsiliko vienu tašku. Jis realizavo tik antrą baudą ir tai lėmė pratęsimą. Paskutiniame ketvirtyje „Heat“ vienu metu pirmavo aštuoniais taškais, bet tada praleido 12 be atsako.

„Mes nenusipelnėme laimėti šių rungtynių“, - sakė „Heat“ žvaigždė Jimmy Butleris.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 36 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 19, Brookas Lopezas ir Ericas Bledsoe po 14, George‘as Hillas 12.

„Heat“: Bamas Adebayo 26 (12 atk. kam.), Duncanas Robinsonas 20, Jae Crowderis 18, Jimmy Butleris ir Goranas Dragičius po 17, Tyleris Herro 11.