DIENOS PJŪVIS. Lietuva ekonomikos pirmūnė – ar rudenį laukia smarkus kritimas?

Naujausia statistika apie šalies ekonomikos būklę nustebino, teigė Lietuvos banko valdybos pirmininkas. Pasak Vito Vasiliausko, mažesnį nei prognozuotą ūkio nuosmukį lėmė valstybės atsakas į koronaviruso krizę. 

Lietuvos BVP antrąjį ketvirtį, palyginti su tuo pačiu laiku pernai, smuko 3,7 proc. ir to meto kainomis siekė 11,5 mlrd. eurų, o palyginti su pirmuoju ketvirčiu, – 5,1 proc., pranešė Statistikos departamentas.

Pokalbis apie tai, ar rudenį Lietuvos ekonomikos laukia smarkus kritimas – su ekonomistu Žygimantu Mauricu.


Rašyti komentarą...
G
GD
2020-08-04 18:06:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
burtininkas, kaip tokie zmones gali buti ekonomistais?
Atsakyti
0

D
DARA
2020-08-07 20:57:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
SMUNKA VISA EKONOMIKA .TIK BANKAI VERČIA SAVO PASLAUGAS I VISIŠKA DEGRADACIJOS LYGMENI...KIEK LOBIZMO IR KIEK ,NEGRYŹTAMAI LIETUVOS ŽMONIŲ SĄSKAITŲ NUVAŹIAVO Į ANGLIJĄ IR KITAS EUROPOS ŠALIS .TAI YRODO .KAD LIETUVA NETURI SAVO REALIOS TVIRTOS LIETUVIŠKOS NACIONALINES , VALIUTOS .PRARASDAMA VISĄ SAVO NACOONALINE VALIUTA I EUROPOS STANDARTUS ...NETURINT TOKIO PRAGYVENIMO LYGIO KAIP TURI VOKIETIJA .ŠIOJE SISTEMOJE LIKO VIRUSAS KURIS IR VERČIA LIETUVA SUSTOJIMO LINK...NERA BAISIAU PATYRUSIEMS SOVIETMEČIO LAIKUS IR KARUS ....BEI ŽINOTI KAS YRA PINIGAI,BANKAI IR VISAS KELIAS IKI JU VERTES IR NUVERTEJIMO .DAR KARTA LEIDŽIA PAGALVOTI...KAD VIRUSAS YRA SUKURTAS TAM KAD.ISIGALIOTU VIENOS TAISYKLES ..JOS AIŠKIOS IR PARODO KAD NACIJA IR NACIONALIZMAS PAGAL SAVO PASKIRTIS GALI KLESTETI TIK SAVO IR TIK SAVO ŠALIES PINIGAIS ..LIETUVOS NACIONALINIS BANKAS TURI TURETI SAVO LITA .BER NE EUROPIETIŠKOS KILMES VIRUSA KURIS PRIDARYS TIK DAUGIAU ŽALOS .NEI.SOS PAGALBOS .ORE NIEKO GERO NEBETIKI ŽMONES .TIK LAUKIA PROTRUKIO ...BE PASEKMIU.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų