Drąsaus vairuotojo poelgis nustebino ne vieną – už tai jis gavo dovanų vilkiką

Liepsnojantis vilkikas skuba Kinijos Sinmino miesto gatve. Vairuotojas Sun Gangas lekia visu greičiu pirmyn iš autoserviso, kuriame užsiliepsnojo vilkiko priekaboje likęs brezentas.

Būdamas servise vairuotojas suprato, kad gaisro nepavyks užgesinti, o jis kaip tik buvo pripylęs pilną baką degalų. Baimindamasis sprogimo tankiai aplink servisą gyvenamoje teritorijoje vairuotojas šoko į vilkiką ir visu greičiu pasileido kuo toliau.   

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Drąsaus vairuotojo poelgis nustebino ne vieną - už tai jis gavo dovanų vilkiką

„Džiaugiuosi, kad nuvežiau vilkiką. Kitaip pasekmės būtų siaubingos. Geriau pasiaukosiu pats, nei leisiu kam nors kitam žūti“, – pasakoja vairuotojas Sun Gangas.

JIs su liepsnojančiu vilkiku nulėkė keturis kilometrus. Radęs tuščią teritoriją jis sustojo, staigiai iššoko iš vilkiko, o po penkių minučių įvyko sprogimas. Laimė, niekas nenukentėjo, o didvyriškas Sun Gango poelgis neliko nepastebėtas.

Vaizdo įrašai ne tik išplito socialiniuose tinkluose ir sulaukė begalės vyrą giriančių komentarų. Pasirodo, kad viena Kinijos įmonė nusprendė vairuotojui padovanoti naujutėlaitį vilkiką už neįtikėtiną pasiaukojimą kitų žmonių labui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų