Ukrainoje – įtempta nusikaltėlio ir pareigūnų akistata

Ukrainoje paviešintas įrašas, kaip specialiųjų pajėgų pareigūnai nukovė daugiau nei savaitę ieškotą nusikaltėlį, kuris įkaitu laikė policininką. Įspėjame, reportažo vaizdai ir informacija  gali šokiruoti.

Romanas SkrIpnikas laikė įkaitą ir jo nepaleido, todėl Ukrainos specialiųjų pajėgų pareigūnai nusprendė šauti į nusikaltėlį. Romanas krinta ant žemės, o įkaitas puola bėgti, nes vos po akimirkos čia sprogsta granata.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ukrainoje – įtempta nusikaltėlio ir pareigūnų akistata

Šiurpūs vaizdai – iš Poltavos srities Ukrainoje. Pareigūnai nukovė nusikaltėlį Romaną Skripniką. Prieš daugiau nei savaitę vyras pateko į pareigūnų akiratį, kai pavogė automobilį, priešinosi suimamas ir grasino susprogdinti granatą. Tada jis įkaitu paėmė vieną pareigūną, kurį vėliau paleido, o pats Romanas pabėgo. Ukrainoje buvo paskelbta nusikaltėlio paieška, o po daugiau nei savaitės jis buvo surastas.

Specialiosios pajėgos atvyko į įvykio vietą. Įkaitu laikytam pareigūnui kilo pavojus gyvybei, nes nusikaltėlis rankose laikė granatą. Todėl snaiperiui buvo liepta nusikaltėlį nekauti. Po to įvyko sprogimas“, – teigė Poltavos regiono policijos vadovas Ivan Vygivski.

Ukrainoje tai jau antra įkaitų drama per pastarąjį mėnesį. Anksčiau liepą ginkluotas nusikaltėlis Lucko mieste užgrobė autobusą ir įkaitais paėmė 13 žmonių. Po ilgiau nei 12 valandų trukusios dramos vyras pasidavė pareigūnams, o įkaitai buvo išvaduoti.


Rašyti komentarą...
A
As
2020-08-04 15:00:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ismok rasyti pirma, o paskui rasyk.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų