Poros gyvenimą griauna vienas įvykis: smurtas po jo nesiliauja

Keturis vaikus auginančią šeimą ištiko krizė. „TV Pagalbos“ studijoje Rita papasakojo, kad po tragiškai pasibaigusios avarijos jos vyras Aidas neatpažįstamai pasikeitė – ėmė ne tik nuolatos išgerinėti, bet ir nevengia pakelti rankos prieš žmoną, namuose daužo daiktus.

Pora kartu laimingai gyveno septynerius metus, per kuriuos susilaukė dviejų bendrų vaikų. Visgi vienas lemtingas įvykis darnų gyvenimą supurtė.

„Jis važiavo su kaimynu alkoholio pirkti, bet viskas baigėsi tragiškai, žuvo žmogus, kaimynas, o jis buvo smarkiai susižalojęs. Automobilį jis vairavo girtas“, – lūžį poros gyvenime įžvelgia Rita.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Poros gyvenimą griauna vienas įvykis: smurtas po jo nesiliauja

Daugiavaikė motina pasakoja, kad po avarijos vyrui padėjo iš naujo mokytis vaikščioti, jį slaugė, tikėjo, kad jis pasikeis.

Šiandien dėl neprognozuojamo vyro elgesio ji baiminasi prarasti vaikus.

„Kai pakilo iš patalo jis buvo visiškai kitoks. Buvo prisižadėjęs, kad nebegers. Vėliau įstojo į darbo biržą, pradėjo mokytis ir ten susirado draugų, su kuriais pradėjo išgerinėti“, – guodžiasi moteris.

Aidas neslepia, kad nuolat prisimena mirusį draugą ir jaučia didžiulę kaltę.

„Gyvenime aš nemėgstu skųstis, savyje laikau, laikau, bet kai išgeriu, tada viskas sprogsta“, – teigia pasikeisti norintis vyras.

Rita prašo Aido, kad šis susirastų darbą, atliktų remontą namuose ir užsikoduotų. Jei vyras nepasikeis, ji nemato kito kelio kaip tik skyrybos.

Kodėl vyras pamažu nusisuka nuo šeimos?

Visą vyro ir žmonos pokalbį rasite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų