Kelininkai apie žuvusį motociklininką ties Šiauliais: lėkė apie 200 km/val. greičiu

Šiurpi avarija prie Šiaulių – beprotišku greičiu BMW markės motociklu skriejęs šiaulietis rėžėsi į pakelėje dirbusių kelių prežiūros darbuotojų automobilį. Motociklininkas žuvo vietoje, jo BMW sudegė, o pakelės žolę pjovęs darbininkas sužeistas – jam sulaužyta koja.

Šiaulietis Zakaras filmavo ką tik įvykusią avariją, kurioje žuvo motociklininkas. Kelyje Kuršėnai–Šiauliai, keli kilometrai iki Šiaulių ribos, guli degantis motociklas, už keliasdešimties metrų ant skiriamosios juostos – juo važiavęs ir žuvęs motociklininkas.

Motociklas sudegė praktiškai visas. Ekspertai bando surasti transporto priemonės identifikacinius numerius. Smūgis buvo labai stiprus, po kelią išsibarsčiusios žoliapjovės dalys, sudaužytas motociklininko šalmas.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Avarija kelyje Kuršėnai – Šiauliai

Keturių eismo juostų kelyje – po dvi į abi puses – vyras bandė savo sportinio BMW motociklo galingumą. Žolę pjovę kelio darbininkai matė jį važiuojant į kitą pusę, o kaip grįžo, net nepastebėjo.

„Motociklistas dideliu greičiu lėkė. 200 km/val., tai tikrai bus. Jo, jau nulėkė į aną galą, didžiausiu greičiu. Kad parlėkė, net nepastebėjom“, – sako kelio darbininkas Vidas.

REKLAMA

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kelininkai apie žuvusį motociklininką ties Šiauliais: lėkė apie 200 km/val. greičiu

Įsibėgėjęs motociklininkas lenkė pirma eismo juosta važiavusius automobilius, nebespėjo sustabdyti ir trenkėsi į antroje eismo juostoje stovintį kelininkų automobilį, pats vairuotojas perskrido apsauginę tvorą, o motociklas nučiuožė dar daugiau nei 100 metrų ir užsidegė. Motociklininkas žuvo vietoje.

Galėjo būti ir daugiau aukų, nes prie kelio tuo metu žolę pjovė 44-erių kuršieniškis. Skrendantis motociklas jį kliudė, bet smarkiai sužeidė tik koją. Kelininkas nedelsiant operuotas.

Greitis šiame kelio ruože galimas 70 km/val. Įvykio metu kelininkų automobilis stovėjo 2 eismo juostoje. Ant priekabos jie buvo uždėję ženklą su 50 km. val. apribojimu ir nukreipimu į pirmąją juostą.

Tai jau devintas žuvęs motociklininkas šiais metais Lietuvoje.


Rašyti komentarą...
L
Laimingas senbernis
2020-07-29 23:42:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Motociklinikai laikykitės KET ir viskas bus gerai.
Man šį pirmadienį buvo panašiai, laimei niekas nenukentėjo. Per ištisinę net 3 lenkė priešais atvažiuojant kitam automobiliu.
Atsakyti
-1

g
glusas
2020-07-30 07:52:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai jis tuos kelininkus turejo matyt jau vaziuodamas i kita puse, gryzdamas negi taip greit pamirso kad jie ten stovejo
Atsakyti
0

S
Skaitytojas
2020-08-01 09:20:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nelinkiu, bet su tokiu mastymu reiketu motociklo atsisakyt
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų