Meilės trikampis: kaltina buvusią žmoną net šešerius metus santykiavus su kitu

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi moteris, kuri niekaip negali atsikratyti įkyraus buvusio mylimojo skambučių ir nuolatinių persekiojimų. Nors moteris jau kuris laikas turi naują draugą, tačiau buvęs sugyventinis nuo jos neatstoja ir net sužalojo.

„Apsižodžiavome su juo, kai jis mane stūmė per duris ir nuo laiptų numetė. Liko koja sulaužyta, galva praskelta“, – vyro persekiojimu piktinasi moteris.

„TV Pagalbos“ studijoje Asta papasakojo, kad su Aidu susipažino, kai šie kartu gulėjo ligoninėje, o užsimezgę šilti santykiai truko net dešimt metų.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meilės trikampis: kaltina buvusią žmoną net šešerius metus turėjus kitą

Aidas sako, kad gyvendama su juo Asta turėjo net šešis meilužius. Vyras atskleidė, kad Astą nuo jo nuviliojo ne bet kas, o jo geras bičiulis Ričardas.

Šiandien Aidas pasiryžęs atleisti neištikimybę, kad tik Asta pas jį sugrįžtų.

„Šeši metai ji eidavo su juo į šoną. Tai buvo eilinis dalykas, žinojau, kad ji nuklysta, bet kas iš to, – apmaudo neslepia vyriškis, – Dešimt metų  išbraukti, tai ne tas pats, kas balandį nubaidyti“.

Naujasis Astos draugas Ričardas tikina ja pasitikintis ir gina nuo bet kokio šmeižto.

„Pasitikiu ja šimtu procentų. Man reikia – aš išeinu, jai reikia – ji išeina, ir jokių problemų, nes vis tiek parvažiuoja. Jei ne rytoj dieną, tai poryt vis tiek pareini namo. Mes prašome vienintelio dalyko tavęs, duok mums ramybę“, – į buvusį bičiulį kreipėsi Ričardas.

Kaip išsispręs trijų žmonių meilės trikampis, žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų