Išpuolį Lukiškių pliaže surengęs pagarsėjęs skandalistas grasina dar didesnę smarvę užkurti savivaldybėje

Išpuoliais prieš įvairias įstaigas pagarsėjęs šiaulietis Vilniuje vidury dienos Lukiškių aikštės pliaže į smėlį pripylė fekalijomis dvokiančio skysčio. Policija šiaulietį trumpam sulaikė, surašė protokolą ir paleido.

Su šakėmis 70-metis Jonas Mileris šiandien atžygiavo į sostinės Lukiškių aikštę. Apie 14-ą valandą Vilniaus centre pasirodęs šiaulietis atžygiavo su dujokauke ir pirštinėmis, rankose jis nešėsi ir mašiuką su neaiškiu turiniu.

Pensininkas visą maišelio turinį išpylė ant smėlio – pasklido baisus dvokas.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išpuolis Lukiškių aikštės pliaže: vyras vaikščiojo su dujokauke ir šakėmis

„Yra 93 procentai pasipiktinusių, o iš šimto – septyni visada pritars nesąmonei. Čia gi ne pliažas, tai viršūnė, dar sugalvos, kad katedros aikštėj, dar kaip padarė, ir bažnyčioj tyčiojasi – tarybiniais metais niekas tokių nesąmonių nedarydavo“, – sako Šiaulių skandalistas Jonas Mileris.

Policija prisistatė vos per kelias minutes, kai šiaulietis su dujokauke ir šakėmis pasirodė aikštėje. Keistuolis buvo pastebėtas per miesto stebėjimo kameras, stebėtojai informaciją operatyviai perdavė patruliams. Jau daug kartų anksčiau su policija reikalų turėjęs šiaulietis demonstruoja savo šakes su prisuktais šaukštais.

REKLAMA

„Čia matai… Policija sako, kad nebūtų smailus. Aš matai norėjau prisikasti smėlio ir paženklinimui. O bučiau su kastuvu, sakytų, ką sugadinai asfaltą, plyteles, man vieną sykį jau buvo, čia yra kaimiška šakė bulvėm kabinti“, – pasakoja J. Mileris.

Šiaulietis tikina, atsivežė ne fekalijų, o dar baisesnio dvokalo. Kaimo žmonės juo tręšia burokus, tačiau tai net ne paukščių išmatos:

„Dilgynių raugas, dilgynių raugas. Jei Valstybės dienai nesutvarkys šito šeštadienį sekmadienį čia, tai kitą savaitę atvažiuoju į savivaldybę merui ne tiek pripilsiu savivaldybėj. Ir tas neišsiplauna žinokit. Jiems savaitę smirdės.“

Policija aptvėrė tą vietą, kur šiaulietis pripylė dvokiančio skysčio. Nors pasklido smarkus fekalijų tvaikas, žmonės iš pliažo nepabėgo. Gal kiek atsitraukę nuo policijos stop juostos, miestiečiai su vaikas ramiausiai stebėjo, ką veikia keistuolis ir kaip tarnybos tvarko pliažą.

Tačiau atsirado ir šiauliečio poelgiui pritariančių:

„Gerai padarė, aš ne prieš, kad ši aikštė būtų žmonėms, bet man gražiau būtų, kad ji visa būtų žalia. Ir tie gultai gali būti, bet šito smėlio tai tikrai nereikia.“

„Čia gi nesąmonė, tegu daro prie vandens, prie ežero kur pliažas“, – teigia J. Mileris.

Policijos pareigūnai šiauliečiui incidento vietoje surašė administracinio nusižengimo protokolą dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir paleido. Šiaulių skandalistas yra žinomas dėl įvairių išpuolių, su šakėmis jis lankėsi ir Šiaulių savivaldybėje, yra išdaužęs vieno banko filialo vitriną, lankėsi vienoje redakcijoje, šaukdamas, kad atsinešė granatą.


Rašyti komentarą...
s
sigitas
2020-07-04 05:20:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai teisingai
kaip kitai pakovosi su buka valdzia
kodel pliazas ne savivaldybeje
Atsakyti
-1

D
Dainius
2020-07-04 21:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitas Jonas iš didžiosios J raidės palaikau resspect
Atsakyti
-1

L
Lietuvis
2020-07-03 20:20:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu durna ir dar beraštė...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų