Natūrinį ūkį įkūrusi Gintarė: pinigus išleidžiu tik sėkloms ir daigams

TV3 laida „Ūkio šefas“ apsilankė Suvalkijoje įsikūrusiame jaunos šeimos puoselėjamame natūriniame ūkyje. Čia auga ir ganosi išskirtinių veislių ožkos, vištos, elniai, arkliai, o netolimoje ateityje ūkio šeimininkai norėtų plėstis ir atidaryti nuosavą mėsos cechą.

Natūrinis ūkis reiškia, kad viską auginiesi sau ir neini praktiškai į parduotuvę. Jeigu yra kažkoks perteklius, tada tu gali dalintis. Mes atstovaujame smulkų ūkininkavimą. Jeigu miesto žmogus pinigus išleidžia maistui, tai aš išleisiu sėkloms arba daigams, tikrai neisiu į parduotuvę ir morkų nepirksiu“, – pasakoja ūkio šeimininkė Gintarė.

Dar paauglystėje Gintarei tėvai padovanojo arklį, o žirgininkyste susidomėjusi mergina vėliau susiradusi draugą suprato, kad gyventi bute tikrai nenori.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jauną šeimą įkūrė natūrinį ūkį: pinigus išleidžiu tik sėkloms ir daigams

„Supratome, kad žirgo į butą nenusigabensime ir neauginsime. Iš karto ieškojome mažiausiai 3 hektatų sodybos, pasimaišė šitas variantas, čia buvo daugiau nei 3 hektarai, tai čia mes ir kuriamės“, – teigia Kazlų Rūdos savivaldybėje ūkininkaujanti moteris.

REKLAMA

Veikli moteris visa sodybą aptvėrė tvora, o ateityje planuoja čia atidaryti mėsos cechą.

„Šiemet turime dvidešimt danielių, bet planuojame padidėti iki trisdešimties. Planai yra į pievą įleisti elnius ir mėsos cechą statomės. Norime, kad mūsų natūrinis ūkis išliptų iš tų savo mažų batų ir sparčiai judame ta kryptimi“, – savo planus atskleidė ji.

Visą pasakojimą žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Ūkio šefas“ žiūrėkite sekmadieniais 9 val. ryte per TV3.

VISĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
A
Atsipeikėkit
2020-07-07 11:13:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toliau savo kaimo nemato.....interneto neturi ar ką??? Susisiektų su elnių augintojais ir sužinotų, kad tai nulinis pelnas. Auginimas dėl auginimo. Šimtus elnių turintys milijonieriai ūkininkai visi svaigo apie mėsos cekiukus. Kai paskaičiavo išlaidas, pajamas ir realizacijos subtilybes ,nė vienas neatidarė. O čia iš trijų ha pasaulį pigia produkcija užtvindys.... Latviai bandė, gamino ir Lietuvoj į muges vežė. Ir subliuško viskas.
Atsakyti
-2

A
2020-07-07 19:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zioplesnio žurnalisto neradote????
Atsakyti
0

A
Aha
2020-07-06 13:37:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar tik nebus Čečetos dsšrelės...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų