Atlikusiems techninę apžiūrą per karantiną – svarbus pasikeitimas

Koronavirusas sujaukė daugybės Lietuvos žmonių kasdieninius planus ir darbus. Nepaveikti karantino neliko ir Lietuvos automobilių vairuotojai bei savininkai. TV6 laida „Autopilotas“ domėjosi, kodėl karantino metu atlikus techninę apžiūra, naujai išduotuose techninės apžiūros lapuose, įrašyta data yra trumpesnė, nei būdavo pagal senąją tvarką.

Tai reiškia, jog į techninę apžiūra automobilio vairuotojas turės atvykti ne po dviejų metų, o dvejomis savaitėmis anksčiau.

Nenuostabu, kad daugeliui vairuotojų kilo natūralus klausimas, kodėl taip nutiko?

„Reaguodami į tą susidariusią situaciją Susisiekimo ministerijos atstovai įvertino, kuo galėtų pasibaigti visiškas uždarymas stočių ir koks galėtų būti kompromisas. Kompromisas toks ir buvo, kad stotys dirbo sumažintomis apsukomis, bet automobilininkai, kurie atvažiuoja, jiems buvo suteikta teisė karantino metu važinėti be techninės apžiūros, jei jie priklauso rizikos grupei ar būgštauja dėl savo sveikatos, ir suteikta galimybė susitvarkyti po karantino praėjus 30 dienų“, – teigė „Transeksta“ atstovas spaudai Renaldas Gabartas.

REKLAMA

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Techninė apžiūra karantino laikotarpiu

Techninių apžiūrų centrus vienijančios organizacijos „Transeksta“ atstovai teigia, kad taikyti tokią priemonę imtasi dėl to, kad nekiltų papildomų problemų ateityje po dviejų metų.

Karantinas iškreipė vairuotojų srautus ir šiltuoju sezonu į techninių apžiūrų centrus atvyko 30 proc. mažiau vairuotojų. Tikėtina, kad didelė dalis šių vairuotojų apsilankys vėliau ir gali susidaryti neplanuotos eilės – ne tik artimiausiu metu, bet ir po dviejų metų.

Tokiu būdu siekiama išlaikyti planuojamus ir prognozuojamus srautus, bei neiškreipti nusistovėjusios statistikos.

Neįvedus reguliavimo, po dviejų metų tiek vairuotojų, tiek ir techninių apžiūrų centrai susidurtų su didelių eilių problema.

Daugiau apie naują tvarką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ „AUTOPILOTAS“ ŽIŪRĖKITE:

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų