Pažangus patalpų dezinfekavimo metodas: pasakė, kuo dezinfekcinis rūkas pranašesnis

Karantinas ir įvairūs dezinfekciniai skysčiai daugeliui jau sukelia ne pačias geriausias emocijas. Mažėjant ribojimų reikia nepamiršti apie saugumą, todėl dezinfekcija ir elementari švara bus ne tik kasdienis dalykas, bet ir būtinybė.

TV6 laida „Statybų gidas“ domėjosi, kaip galima greitai pasitelkiant šiuolaikiška įranga dezinfekuoti net ir labai dideles patalptas.

Italijos specialistų sukurta sistema leidžia ne tik labai sparčiai, kokybiškai, bet ir šiuolaikiškai rūpintis patalpų dezinfekcija. Po dezinfekcijos tokioje patalpoje jausite malonų mėtų ar kokį kitą gaivų kvapą.

„Viskas atsiremia ne į kvadratinius, o į kubinius metrus, koks yra tūris patalpos. Mažiausias aparatas skirtas patalpoms iki 250 kubų, po to yra 500-1500 kubų ir didžiausias – 4000 kubų. Praktika rodo, kad galime net ir šiek tiek didesnes patalpas padengti dezinfekciniu rūku, nes jis išsisklaido geriau“, – teigė „Purifog“ įranga prekiaujančios įmonės atstovas Lietuvoje Darius Jonauskas.

Dezinfekcinis rūkas patenka net į pačias giliausias kiekvienos patalpos vietas. Naudojantis tokia įranga eliminuojamas žmogiškasis faktorius, kai vieno ar kito kampo, paviršiaus ar kitos interjero detalės žmogus gali nenuvalyti ar nedezinfekuoti.

Daugiau apie šiuolaikišką dezinfekcinį rūką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą  „Statybų gidas“ žiūrėkite šeštadienį 09:30 val. per TV6.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų