Viskas, ką būtina žinoti perkant naudotą „Volkswagen Touareg“

TV6 laidos „Autopilotas“ žurnalistas Vytenis Kudarauskas sėdo prie naudoto antros kartos „Volkswagen Touareg“ vairo. Šis modelis debiutavo 2010-aisiais ir buvo gaminamas iki pat 2018-ųjų. Kaip ir pirmtakas, taip ir įpėdinis yra vidutinio dydžio, didesnio pravaržumo automobilis su prabangos prieskoniu.

„Vidutinio dydžio, didesnio pravaržumo automobilius vairuotojai vis dažniau renkasi vietoje paprastų didesnio dydžio universalų. Taip yra todėl, nes su jais galima važiuoti ir toliau, kur nėra kelio. Automobilis turi galinę valdomą važiuoklę. Ją galima nuleisti ir tada sužemėjęs automobilis leis lengviau pakrauti sunkius daiktus į bagažinę“, – lietuvių pamėgtą automobilį įvertino V. Kudarauskas.

Į komfortą orientuotas automobilis turi aštuonių pavarų automatinę pavarų dėžę, bet jos nėra idealios.

„Pavyzdžiui, norint iš vietos pajudėti agresyviau, pavarų dėžė sekundės dalį pagalvoja, ką daryti ir tas delsimas kiek erzina. Taip pat vokiečiai galėjo geriau sustyguoti pavarų perjungimą, nes numynus akseleratorių iki dugno, pavaros perjunginėjamos per vėlai“, – automobilio judėjimą kelyje įvertino „Autopilotas“ žurnalistas.

Daugiau apie šį automobilį rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
L
Leonas
2020-06-14 21:41:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu nezinau.Turbut nezino kad statai rankena i Sport.Ir niekas negalvoja.Arba Kick Down
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų