Naivi klaida vilnietei ir jos vaikams kainavo namus: buvęs vyras pasiruošęs viskam

Ilona šiandien išgyvena skaudžias skyrybas su vyru Valentinu (vardas pakeistas). Įžeista ir įskaudinta moteris vestuvinį žiedą nuo piršto nusimovė sužinojusi, kad jos vyras susirado kitą moterį tuo metu, kai ji laukėsi judviejų kūdikio. Tiesa, tuomet Ilona atleido savo vyrui neištikimybę ir su juo susilaukė dar vieno vaiko. Vis tik santuokos išgelbėti jai nepavyko, o dabar jiedu su vyru susitinka teismuose. Viena naivi moters klaida jai kainavo net būstą – dabar ji su vaikais privalo išsikraustyti iš buto Užupyje, o jos buvusiam vyrui ir vaikų tėvui tai – nė motais. Širdį veriančią moters istoriją išklausė laidos „Prieš srovę“ žurnalistai.

Keturiasdešimt septynerių moteris atvira – jei galėtų atsukti laiką atgal, nė už ką netikėtų vyro pažadais, kad ir kokią meilę jis jai prisiekinėtų. Anot moters, kai kalba pasisuka apie turtą – visos meilės išgaruoja.

Buvęs Ilonos vyras gal ir ne toks didelis tinginys, kaip apie jį šiandien kalba buvusi žmona. Mat Valentinas po skyrybų netingėjo bylinėtis su Ilona beveik ketverius metus. Vyras net siekė užginčyti savo dviejų vaikų tėvystę. Vėliau, užsakęs DNR testą ir įsitikinęs, kad vaikai visgi jo, per teismą bandė atimti tuos vaikus iš mamos, savo buvusio žmonos Ilonos. Pasak moters, viskas vyko tik dėl buto Užupyje.

Anot Ilonos, Valentinas bet kokia kaina siekia atimti iš savo šeimos namus, o savo tikslui pasiekti naudojo net vaikus.

„Aš jo maldavau netraumuoti vaikų, bet jis vis tiek išsireikalavo sūnų kviesti liudyti į teismą“, – prisiminusi skaudžius išgyvenimus Ilona vėl pravirksta tvirtindama, kad matė, kaip jos vaikui tai buvo labai skaudi patirtis.

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naivi klaida vilnietei ir jos vaikams kainavo namus: buvęs vyras pasiruošęs viskam

Po vieno iš nesibaigiančių teismo posėdžių Valentinas laidos „Prieš srovę“ žurnalistams išsakė savo poziciją, paaiškino, kodėl jis siekia bet kokia kaina atimti iš savo šeimos vienintelį būstą. Juk tą butą, pasak Ilonos, sutuoktiniai pirko iš bendrų pinigų, o į buto remontą Ilona investavo savo asmenines lėšas, gautas pardavus dar iki santuokos turėtą kitą butą.

REKLAMA

„Mano buvusi žmona gobši ir dar paleistuvė“, – tiesiai į kamerą tada rėžė Valentinas, matyt, pamiršęs, kad tai jis buvo palikęs nėščią žmoną ir išėjęs pas kitą moterį.

Ir štai prieš keletą mėnesių, po keturių metų bylinėjimosi, buvusiam Ilonos vyrui Valentinui visgi pavyko pasiekti savo tikslą – atimti iš buvusios savo šeimos vienintelį būstą, butą Užupyje.

Vilniaus apygardos teismas priėmė veikiausiai precedento neturintį nutarimą – iškeldinti Iloną su nepilnamečiais vaikais iš namų į gatvę. Butą Užupyje sutuoktiniai pirko kartu, o Ilona čia su vaikais pragyveno penkiolika metų.

Tiesa, anksčiau Valentinas taip troško, kad butas po skyrybų atitektų jam vienam, kad net raštu skyrybų sutartyje pažadėjo ir savo parašu patvirtino, jog buvusiai žmonai ir dviem savo vaikams mainais į butą Užupyje nupirks kitą būstą. Pažadėjo, bet to taip ir nepadarė. Vietoje kito buto Ilona iki šiol „džiaugiasi“ vis naujomis vyro iškeltomis bylomis teismuose.

Bet kaip Valentinas galėjo atimti iš buvusios žmonos ir savo paties nepilnamečių vaikų vienintelį jų būstą? Pasirodo, pretenduoti į šeimos butą rankas jam atrišo viena Ilonos klaida, padaryta prieš daugiau kaip dešimt metų.

„Butą pirkome už bendrus pinigus, dalį pinigų paskolino vyro motina. Butą aš sutikau užrašyti tuomet dar mažamečio vyro sūnaus iš pirmosios santuokos vardu“, – sakė Ilona ir paaiškino, kad toks buvo anytos reikalavimas. Mat ji kitaip nebūtų skolinusi trūkstamos sumos pinigų butui pirkti.

„Kai žmonės myli vienas kitą apie teisę mažiausiai galvoja, o be reikalo“, – laidoje sakė Ilonos teisininkas.

Lyg to būtų negana, prieš keletą savaičių Ilona patyrė didžiulį siaubą, dėl kurio jai teko nusipirkti net stebėjimo kameras. Moteris kartu su vaikais dabar nebesijaučia saugūs.

REKLAMA

Kas nutiko Ilonai, ką ji ruošiasi daryti toliau, kam, Ilonos nuomone, jos vyrui taip reikia buto Užupyje, Ilonos teisininko komentarus apie bylą ir dar daugiau pasakojimų apie Ilonos ir Valentino santykius, žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
žiauru
2020-02-01 16:57:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia ne vyras, ne tėvas , o išsigimes IŠGAMA. Buk stipri, yra didesnes atpildo jėgos kurios ši gobšu išsigimėli nubaus taip , kad gamtinius reikalus darys po savim, nes NEBUS kam pampersus pakeist....
Atsakyti
-3

M
Mociute
2020-02-01 18:43:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,,Kol saule patekes, rasa. ir akis ises,, vargse visai nervus. susigadins ,juk jau bylinejasi su tuo beprociu 4 metus .Gal pades rasti tiesa Audrutes laida ,,Pries srove,, daug kam padejo ,linkiu rasti teisybe.
Atsakyti
-1

G
Gintaras
2020-02-01 20:05:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras. Perka butą, bet užrašo svetimam. Tai juk iš anksto buvo galima suprasti, ko bus siekiama ir kad vis vieną gyvensi ne savo namuose. Kvaila galvelė- plika subinelė.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų