Kėdainių vaikžudė teisme slepiasi: tyrėjams aiškino, kad nesuprato gimdžiusi

Teismas paskelbė verdiktą vaikžudei. Spaudžiant žiemos speigui mergytę lauko tualete pagimdžiusi ir ten pat numirti mažutėlę palikusi kėdainietė už grotų siunčiama ilgiems metams. Teismą kėdainiškė įtikinėjo maniusi, kad išvietėje atliko tik gamtinius reikalus.

Į teismą 32 kėdainietė ateina lydima tėvų. Šių metų sausį Kėdainiuose Josvainių gatvėje gerokai šąlant, ji lauko tualete pagimdė ir ten pat numirti paliko savo naujagimę. Lauke tądien termometrai rodė beveik minus 7 laipsnius. Kūdikis rastas mirtinai sušalęs.

Nuteista už nužudytą naujagimį

„Ten, kur vyko gimdymas, jis ten ir buvo rastas, lauko tualete, duobėje, išvietėje“, – sako prokuroras Andrius Kiuršinas.

Belaukiant teismo verdikto, tiek pati kaltinamoji, tiek jos motina nuo žurnalistų dengiasi veidus ir bando slėptis teismo užkaboriuose. Į jokius klausimus neatsako:

„Ne, nesakysiu. Todėl. Komentarų nebus – nesupratot?“

Moteris tyrėjams aiškino esą nesupratusi, kad lauko išvietėje ji ne gamtinius reikalus atlieka, o gimdo kūdikį, nors jau turi du vaikus. Mergytė gimė visiškai sveika.

„Pagimdė gyvą, išnešiotą, be jokių apsigimimų, 41 savaitės gestacinio amžiaus kūdikį. Kurį paliko lauko tualete. To pasekoje, nors tiksli mirties priežastis nenustatyta, bet teismo medicinos specialistai nurodė, kad kūdikis mirė nuo bendro kūno atšalimo arba nuo nukraujavimo iš virkštelės“, – pasakoja A. Kiuršinas.

Prokuroras už šį siaubingą poelgį moterį siūlo įkalinti 10 metų, teismas tik šiek tiek sušvelnina bausmę ir vaikžudę pasiunčia 8 metams už grotų.

Aiškėja, kad nuo pat pradžių ji savo nėštumą slėpė net nuo artimųjų. Jos motina neatsako, ar dukra jai buvo pasisakiusi, kad laukiasi trečios atžalos.

REKLAMA

„Niekas nieko neaiškins. Neatsakau į klausimus – viskas.“

Nuteista už nužudytą naujagimį

Bylos duomenys rodo, kad nei kėdainietės sugyventinis, ne uošviai, su kuriais gyveno po vienu stogu, apie nėštumą net nenutuokė. Kas įvyko, šie esą supratę tik vėliau, kai kraujais paplūdusią moterį išvežus į ligoninę, į jų kiemą sugužėjo visos specialiosios tarnybos.

„Niekas iš jos aplinkos apie tą nėštumą nežinojo. Pas gydytojus pora kartų buvo apsilankiusi. Po šio įvykio, sugyventinis iškvietė greitąją medicinos pagalbą, ji buvo nugabenta į medicinos įstaigą ir ten paaiškėjo“, – teigia A. Kiuršinas.

Kėdainietė dar ir medikams bandė meluoti, esą jokio gimdymo nebuvo, tačiau apgauti specialistų nepavyko. Kauno apygardos teismo verdiktas per dvidešimt dienų dar gali būti skundžiamas.

Daugiau naujienų stebėkite TV3 žiniose:


Rašyti komentarą...
V
V
2019-11-21 14:15:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokiai reikia but bukai,kad nesupranti kad gimdai,dura blemba.kurva pakart ant sakos sita valkata
Atsakyti
0

t
tamsus
2019-11-21 07:09:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
ANT LAUZO SITA SIUKSLE
Atsakyti
-1

u
uždirbti darbą
2019-11-21 08:54:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man mokama daugiau nei 132 USD per valandą, dirbant namuose su 2 vaikais. Niekada nemaniau, kad galėsiu tai padaryti, bet mano geriausia draugė per mėnesį uždirba daugiau nei 22688 USD, ir ji įtikino mane pabandyti. Šiuo atžvilgiu potencialas yra begalinis. Štai ką aš darau

..................>>>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų