„Ryanair“ vadovas išreiškė viltį: tikimės, kad keleivių srautai pasieks 70 proc.

Didžiausios Europoje pigių skrydžių bendrovės – Airijos „Ryanair“ vadovas Michaelas O'Leary'is išreiškė viltį, kad šių metų vasarą keleivių srautai pasieks daugiau nei du trečdalius įprastinio lygio.

Tokia atsigavimo prognozė dabar laikytina viena optimistiškiausių tarptautiniam turizmui, dėl koronaviruso pandemijos patekusiam į apgailėtiną padėtį, pažymi „Financial Times“.

M. O'Leary'is trečiadienį pareiškė, jog pavasarį ir vasarą Europa bus „užversta“ vakcinomis, o tai leis valstybėms atverti sienas prieš svarbų vasaros sezoną.

„Mes tikimės, kad vasaros piko mėnesiais keleivių srautai pasieks 60-70 proc. įprasto lygio. Žiemą šis rodiklis gali padidėti iki 70-80 proc.“, – pabrėžė Europos pagrindinės pigios oro vežėjos vadovas.

Tuo tarpu „Financial Times“ pažymi, jog šie preliminarūs skaičiavimai nėra oficiali „Ryanair“ prognozė, tačiau yra optimistiškesni už skelbtus nei prieš mėnesį, kai O'Leary'is sakė, kad keleivių srautai vasarą gali siekti 50 proc. įprastinio lygio.

„Ryanair“ tikisi šiuos finansinius metus, kuries baigsis 2022-ųjų kovą, užbaigti ne nuostolių, o ateinančiais metais vėl žerti pelną.

„Ryanair“ rinkos kapitalizacija siekia apie 19,1 mlrd. eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų