• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Karolis Birgilas

Antradienį mobiliojo ryšio bendrovė „Bitė“ pristatė savo naująjį vadovą Fredą Hrenchuką. Jo teigimu, bus tęsiamos ankstensnio vadovo Chriso Robinso praktikos, tačiau bus ir naujų sprendimų, kurie turėtų keisti Lietuvos mobiliojo ryšio rinką.

REKLAMA
REKLAMA

„Jau susipažinau su pardavimų žmonėmis ir gilinausi į detales. Išbandysime naujus išūkius Lietuvos telekomuminikacijų rinkoje, čia reikia keisti tam tikrus blogus dalykus“, - teigia jis.

REKLAMA

Naujasis vadovas pastebėjo, kad rinkoje yra per daug mokėjimo planų ir tai komplikuoja vartotojų pasirinkimus.

Kalbėdamas apie mobiliojo ryšio sutartis F. Hrenchukas pastebėjo, kad klientai yra pririšti prie savo operatorių. Taip pat jis pabrėžė, kad Lietuvos operatoriai dažnai nuolaidas susigrąžina tuomet, kai klientas nutraukia sutartį. Būtent šie sprendimai bus pirmieji stengiantis konkuruoti su kitais operatoriais.

REKLAMA
REKLAMA

Kompanija pristatė pirmą Lietuvoje mobilaus ryšio planą su fiksuotu abonentiniu mokesčiu ir neribotomis skambučių minutėmis ir žinutėms. Planas nebus ribojmas sutartimis, tačiau interneto duomenų kiekį vartotojai turės užsisakyti papildomai.

Vadovo teigimu, tai atneš aiškumo ir laisvės Lietuvos mobiliojo ryšio rinkoje.

„Lietuvoje nėra kainų lyderio. Jei kas ir pasiūlo mažesnę kainą nei konkurentas, šis pokytis bus toks mažas, kad galiausiai mėnesio gale už tuos pinigus galėsite nusipirkti bokalą alaus“, - pastebėjo jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tokiu atveju, F. Hrenchuko teigimu, Lietuvos rinka bus pakeista, nes nelieka aktualaus klausimo, o klientai nėra įpareigoti nepalikti savo operatoriaus.

„Po kelių mėnesių operatoriai pradės reklamuoti visai kitus dalykus. Kainų reklamose greičiausiai nebematysite“, - spėja jis.

Paklaustas apie neribojamą duomenų parsisiuntimą, „Bitės“ vadovas pastebėjo, kad šiandien operatoriams tai nepasimoka.

„Jei investuoji 85 proc. pajamų į interneto duomenų tinklą, pelną tai padidina tik 15 procentų. Aš tikiu, kad technologijos tobulės ir šis skirtumas pradės mažėti“, - teigė jis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų