Kaip parduotuvės dirbs per Velykas: pirkėjų prašo nelaukti iki paskutinės minutės

Pagrindiniai šalies prekybos tinklai primena, kaip dirbs šventinėmis dienomis. Pirkėjai raginami nelaukti iki paskutinės minutės, nes šventinį sekmadienį prekybos tinklai praneša durų neatversiantys visoje Lietuvoje.

Kai kurie prekybos tinklai prideda, kad dieną prieš ar po Velykų sekmadienio, darbo laikas taip pat trumpės.

Velykų sekmadienį nedirbs

Prekybos tinklas „Iki“ praneša pirmąją Velykų dieną nedirbsiantys. Kitomis šventinio savaitgalio dienomis tinklo parduotuvės dirbs kaip įprastai.

„Norime, kad mūsų visi kolegos pailsėtų, ramiai pabūtų su šeima ir pasitiktų šviesų pavasarį“, – sako prekybos tinklo atstovė žiniasklaidai Vaida Budrienė.

Pirmąją Velykų dieną praneša nedirbsiantis ir „Lidl“ prekybos tinklas.

„Turime tradiciją, kad per didžiąsias metų šventes mūsų parduotuvės nedirba, tad ir šiemet pirmąją Velykų dieną visos tinklo parduotuvės nedirbs“, – sako tinklo atstovė Lina Skersytė.

L. Skersytė prideda, kad darbuotojai į darbą grįš antrąją Velykų dieną ir visos tinklo parduotuvės dirbs įprastu darbo laiku.

Velykų sekmadienį jau tradicine nedarbo diena vadina ir prekybos tinklo „Norfa“ atstovas Darius Ryliškis.

„Jau seniai tapo tradicija, kad tinklas per didžiąsias šventes nedirba. Taip ir per šias Velykas – parduotuvės nedirbs. Dieną prieš ir dieną po Velykų parduotuvės dirbs trumpiau – šeštadienį iki 20 val., o pirmadienį nuo 9 iki 21 val.“ – prideda D. Ryliškis.

Prašo atsižvelgti į darbo laiką

Prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvės šiemet per Velykas taip pat nedirbs.

„Kviečiame pirkėjus į tai atsižvelgti ir kuo anksčiau planuoti šventinius apsipirkimus, kad Velykoms visi pasiruoštume ir patogiai, ir saugiai“, – praneša Jolanta Bivainytė, prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė.

Visgi, J. Bivainytės teigimu, jau pirmadienį, antrąją Velykų dieną, parduotuvės dirbs kaip įprastai.

REKLAMA

Darbo valandas Velykų savaitgalį koreguoja ir „Rimi“ parduotuvių tinklas. Šventinį pavasario savaitgalį, prekybos tinklo atstovės viešiesiems ryšiams Renatos Keršienės teigimu, parduotuvės pirmą Velykų dieną taip pat nedirbs, o antrąją Velykų dieną veiks įprastomis kovo mėnesio darbo valandomis.

R. Keršienė prideda, kad nuo balandžio 1-osios kiek keisis dalies „Rimi“ tinklo parduotuvių, kovą dirbusių valanda ar keliomis trumpiau, darbo laikas – jos vėl dirbs įprastomis darbo valandomis.

„Trumpesnes darbo valandas balandį dirbs tik septynios „Rimi“ parduotuvės (Šiauliuose – Dainų rajone bei prekybos ir pramogų centre „Saulės miestas“, Panevėžyje – prekybos centre „Ryo“, Utenoje, Jonavoje, Vilniuje –  Didžiojoje gatvėje bei Paupyje)“, – detalizuoja R. Keršienė.

Express formato parduotuvės Vilniuje, Konstitucijos prospekte bei Druskininkuose dėl karantino liks ir toliau uždarytos.


Rašyti komentarą...
M
Miglė
2021-03-29 14:27:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiku.visoj europoj sekmadieni nedirba.sekmadieniais reik melstis o ne po maxi lakstyt
Atsakyti
-3

w
w
2021-03-29 14:18:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
eit reik i mazas pardes
Atsakyti
-3

A
Asta
2021-03-29 14:47:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koopsai dirbs. Ten irgi žmonės dirba jiems irgi Velykos šventė. Kurgi koopsai nedirbs vis mažai suprekiauja o žmonės sedi nieko neveikia. Uždrausti ir koopsamsdirbti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų