rimi

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rimi“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rimi“.

Ruošiatės eiti į parduotuvę? Susitvarkykite, apsauga apžiūrės kiekvieną

Prekybos tinklai sunerimo ir ieško būdų, kaip kovoti su vagimis, kuriems lentynų ištuštinimas parduotuvėse yra tarsi kasdienis darbas. Nusikaltėliai nesikuklina ir neša viską – alkoholį, kavą, sūrius, sviestą ir kitus produktus.

„Rimi“ ragina grąžinti 2 prekes: gali būti nesaugios

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius amerikietiško stiliaus barbekiu padažas su skrudinto cukraus sirupu THOMY ir sezamo sėklų pasta ALFEZ TAHINI, jos nebenaudoti ir kreiptis į prekybos centrą dėl pinigų grąžinimo. Prekybos centras tvirtina, jog NESTLE BALTICS UAB padažas ir DREIGSAS UAB pasta yra galimai nesaugi vartoti.
2024-07-12

Parduotuvių kasose – permainos: šių prekių nepamatysite, pasakė, ką teks daryti

Dalyje parduotuvių ir degalinių būsimas permainas galima pamatyti jau ir dabar, tačiau iki metų pabaigos jos bus privalomos visose prekybos vietose, kuriose tik pardavinėjamos cigaretės ir kiti tabako gaminiai. Jie turės būti paslėpti nuo visų pirkėjų. Norint juos įsigyti, teks prašyti pardavėjų arba bandyti surasti atitinkamą informaciją savitarnos kasose. Tai numato prieš kurį laiką Seimo priimtos įstatymo pataisos, kurios įsigalios nuo kitų metų pradžios.
148 2024-07-11
REKLAMA
Nepriklausomi tyrimai atskleidė: „Rimi“ pigiausia ne tik mėsa, bet ir žinomų prekių ženklų krepšelis   Nepriklausomi tyrimai atskleidė: „Rimi“ pigiausia ne tik mėsa, bet ir žinomų prekių ženklų krepšelis

Nepriklausomi tyrimai atskleidė: „Rimi“ pigiausia ne tik mėsa, bet ir žinomų prekių ženklų krepšelis

Prekybos tinklas „Rimi“ – ne tik ketvirtus metus iš eilės geriausiai aptarnaujantis pirkėjus, bet ir pirkėjams siūlantis mažiausias populiariausių prekių bei mėsos kainas Lietuvoje. Šiuos nenuginčijamus faktus atskleidė birželio ir liepos mėnesiais atlikti skirtingi rinkos bei slaptų pirkėjų tyrimai*.   Konkurencinga kaina ir nenuginčijama vertė  Kainų palyginimų portalo „Pricer.lt“ birželio mėn.
2024-07-11

Prekybos tinkle pasiskolinote nuolaidų kortelę? Įspėja – štai kada skirs baudą

Prekybos tinklai klientus vilioja įvairiomis nuolaidomis. Tam, kad jos būtų pritaikytos, pirkėjai raginami naudotis lojalumo kortelėmis arba išmaniosiomis programėlėmis. Tačiau kartais specialiomis nuolaidomis, sukauptais lojalumo programos pinigais ar taškais pasinaudoja kiti žmonės, o pirkėjas galiausiai atsiduria kvailio vietoje. Policija įspėja, kad už tokius veiksmus galėtų būti taikoma ir administracinė atsakomybė.

Nematomai branginamas prekes turės pažymėti: Lietuvos prekybos tinklai įvertino naujovę

Jeigu degalinėse kainos nesikeistų, bet už jas būtų galima įsipilti vis mažiau degalų, tą pastebėtų turbūt daugelis vairuotojų. Tačiau, kiek gyventojų atkreipia dėmesį, kad parduotuvėse už, regis, tokias pačias prekes moka panašiai, bet realiai jų nusiperka gerokai mažiau? Paslėptas prekių branginimas Kodėl tokiame pačiame pakelyje kefyro yra ne 1, o tik 0,9 l, kodėl pakelis sviesto įprasta etikete sveria nebe 200, o tik 190 g, marinuoti burokėliai – ne 500, o tik 480 g, žirneliai – ne 7...
REKLAMA
Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų   Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų

Lojaliu būti apsimoka: ištikimi „Rimi“ pirkėjai sutaupė jau 90,5 mln. eurų

Liepos mėn. prekybos tinklas „Rimi“ pristato naujausią lojalumo kampaniją – „Nuolaidų sprintą“. Iki pat rugpjūčio lojalūs pirkėjai gali pasinaudoti nuolaidomis, kurios priklausys nuo apsipirkimų sumos, panaudojus „Mano Rimi“ kortelę. Pasak prekybos tinklo „Rimi“ generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, jos sieks iki 15 proc., tad mėgaudamiesi vasara pirkėjai galės gerokai sutaupyti. Kaupiamosios nuolaidos – net iki 15 proc.
2024-07-02

Mažesni pinigų srautai pernai lėmė 4 mln. eurų „Rimi“ nuostolį

Vieną didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje turinčios bendrovės „Rimi Lietuva“ grynasis nuostolis pernai didėjo 4,9 karto ir siekė 4 mln. eurų. 2022 metais jis buvo 824 tūkst. eurų. „Grynąjį nuostolį lėmė išaugusios prekių ir paslaugų kainos, pripažintas didesnis nei pernai turto vertės sumažėjimas“, – Registrų centrui pateiktoje ataskaitoje nurodė bendrovė. Metų pabaigoje bendrovės sukaupto ilgalaikio turto vertės sumažėjimas siekė 3,96 mln.
2024-06-04

Vienas prekybos tinklas keičia taros supirkimo tvarką

Prekybos tinklo „Rimi“ pirkėjai nuo šiol galės pasirinkti, kaip jie nori susigrąžinti pinigus už depozitinę tarą. Iki šiol sugrąžinę depozitą, pirkėjai gaudavo popierinį kvitą, kurį galėdavo išleisti apsipirkdami „Rimi“, arba susigrąžindami kvite nurodytą sumą „Rimi“ kasose. Šis pinigų už depozitą susigrąžinimo būdas išlieka.
74 2024-05-09

„Rimi“ skubiai prašo grąžinti 1 prekę: pasitikrinkite, ar nepirkote

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai nuo 2024 05 06 iki 2024 05 20 vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius lazdeles GLICO POCKY COOKIE CREAM (40 g) ir  GLICO POCKY STRAWBERRY (45 g), jų nebenaudoti ir kreiptis į „Rimi“ dėl pinigų grąžinimo. Sausainiai galimai nesaugūs vartoti „Rimi“ tvirtina, jog sausainiai „Lazdelės GLICO POCKY“ yra galimai nesaugūs vartoti.
2024-05-08
REKLAMA
REKLAMA

Nuo gegužės 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas

Gegužės 1-ąją prekybos tinklas „Rimi“ keičia dalies fizinių parduotuvių darbo laiką. Pokyčiai įsigalios 3 tinklo parduotuvėse Vilniuje, Lentvaryje ir Druskininkuose, tad pirkėjai galės apsipirkti pavasarį-vasarą galiojančiu darbo laiku. Pasak „Rimi Lietuva“ ryšių su visuomene ir korporatyvinės atsakomybės vadovės Eglės Krasauskienės, tokie pokyčiai kaskart vykdomi, atsižvelgiant į besikeičiančias pirkėjų srautų tendencijas, kurias lemia šiltesnis metų laikas, kuomet šviesus paros laikas ilgėja.
2024-04-29

Prekybos tinklų naujovė: lentynoje prekės kaina viena, o atėjus mokėti – kita ir nebūtinai mažesnė

Ilgus metus daugelis prekių kainų parduotuvėse buvo keičiamos rankomis – darbuotojai jas spausdino, karpė ir tvirtino prie lentynų. Tačiau dabar vis daugiau kainų etikečių parduotuvėse yra ne popierinės, o elektroninės, nors ir atrodo panašiai. Prekių kainos elektroninėse etiketėse yra keičiamos automatiškai. Dėl to, paėmus prekę iš lentynos viena kaina, visiškai kitą kainą – tiek mažesnę, tiek didesnę – gali tekti mokėti jau atėjus į kasą.

„Rimi“ atidarė antrą parduotuvę „Panoramoje“

Ketvirtadienį sostinės prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ atidaryta antroji „Rimi“ tinklo parduotuvė. Nors toks sprendimas prekyboje pasitaiko retai, „Rimi Lietuva“ generalinis direktorius Vaidas Lukoševičius teigia, kad jis buvo priimtas atsižvelgus į prekybos centro pirkėjų lūkesčius. 72 kv. m. ploto parduotuvė – pirmoji šiemet atidaryta „Rimi“ Vilniaus mieste ir dvyliktoji „Rimi Express“ formato parduotuvė visoje Lietuvoje, į kurios įrengimą investuota 140 tūkst. eurų.
2024-03-28

Nuo balandžio 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas

Balandžio 1-ąją prekybos tinklas „Rimi“ keičia dalies fizinių parduotuvių darbo laiką. Pokyčiai įsigalios 8 tinklo parduotuvėse, o kitos ir toliau veiks įprastu grafiku. Mažeikiuose, Utenoje, Telšiuose, Jonavoje, Biržuose, Lentvaryje bei Užubalių kaime pirkėjai galės apsipirkti vasaros sezonu galiojusiu darbo laiku, o Vilniaus „Rimi Domus Pro“ parduotuvė, esanti Ukmergės g. 308, veiks valanda trumpiau.
2024-03-28

„Rimi“ skubiai prašo grąžinti 1 prekę: pasitikrinkite, ar nepirkote

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai nuo 2024 03 19 iki 2024 04 02 vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius MIESTO koldūnus RIMI SMART, jos nebenaudoti ir kreiptis į „Rimi“ dėl pinigų grąžinimo. Prašo grąžinti koldūnus „Rimi“ tvirtina, jog MIESTO koldūnai RIMI SMART yra galimai nesaugi vartoti.
72 2024-03-25

Sunku patikėti: spausdintą lašišą pardavinės prekybos tinklo parduotuvėse

„Rimi“ pirkėjams pristato 3D spausdintuvu atspausdintą lašišą, pagamintą iš žirnių baltymų, rašoma tinklo pranešime žiniasklaidai. Pasak prekybos tinklo generalinio direktoriaus Vaido Lukoševičiaus, tai atsakas į vis didėjantį susirūpinimą dėl per daug intensyvios žvejybos ir prastėjančios jūrų būklės, o tuo pačiu – dar viena alternatyva veganams, vegetarams bei visavalgiams, kurie nori paįvairinti savo mitybą. Esą tokios žuvies gamybos procese išsiskiria net 75 proc.
81 2024-03-21

„Rimi“ prašo kuo skubiau grąžinti 1 prekę: gali būti nesaugi

UAB „Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai nuo 2024.03.19. iki 2024.03.26. prekybos centre Rimi „Rėkyva“ vykdomas nesaugaus ar galimai nesaugaus maisto, pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius atšaldytą smulkintą kiaulieną 30% „Rėkyva“ (partijos nr.: L12.03.), jos nebenaudoti ir kreiptis į „Rimi“ dėl pinigų grąžinimo. Prašo kuo skubiau grąžinti smulkintą kiaulieną „Rimi“ tvirtina, jog kiauliena yra galimai nesaugi vartoti.
2024-03-21

Kiek atlyginimai padidėjo prekybos tinkluose ir kiek dabar uždirba parduotuvių darbuotojai

Didieji prekybos tinklai ne tik aptarnauja minias pirkėjų kiekvieną dieną, bet yra ir didžiausi darbdaviai. Jie turi tūkstančius darbuotojų ir pagal šį rodiklį užima aukštas vietas didžiausių darbdavių tope. Kone kiekvienais metais prekybos tinklai praneša, kiek milijonų eurų papildomai skirs darbuotojų skatinimui, kiek kels jų atlyginimus ir panašiai.
76 2024-02-27

Šią daržovę vadina aukso gysla organizmui: valgykite į sveikatą

Iš kitų šakniavaisių burokėliai išsiskiria ne tik ryškia spalva, bet ir subtiliu, salsvu skoniu. Burokėliai skanūs ir švieži, ir virti, kepti ar marinuoti, jais taip pat galima pigiai pagardinti kepinius, dėti į salotas, spausti sultis bei gaminti įvairius užkandžius. Gydytoja dietologė dr. Edita Gavelienė pasakoja, kad burokėliai – sveikatai ypač naudinga daržovė, kurią galima valgyti kasdien.
2024-02-27

„Rimi“ prašo kuo skubiau grąžinti vieną prekę

„Rimi Lietuva“ informuoja, kad skubiai nuo 2024 02 20 iki 2024 03 05 vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. Prekybos centras ragina pirkėjus, įsigijusius pieninį šokoladą su vanilės skonio pieniniu įdaru „Milka“ (EAN 7622210717238), jos nebenaudoti ir kreiptis į „Rimi“ dėl pinigų grąžinimo. „Rimi“ tvirtina, jog pieninį šokoladą yra galimai nesaugi vartoti.
2024-02-22

Maisto atiduotuvėje pasikeitė vaizdas: jo jau gerokai mažiau

Skurstantiesiems padedančiam „Maisto bankui“ kai kurios parduotuvės perpus, o kitos net iki 80 procentų sumažino aukojamo maisto. Į „Maisto banko“ atiduotuves užsukę sunkiai besiverčiantys žmonės dabar ypač pasigenda pieno ir mėsos. Produktų sumažėjo, kai dalis prekybos tinklų pradėjo pardavinėti paskutinę dieną galiojantį maistą, kurį anksčiau atiduodavo labdarai.

Šį pieno produktą astronautai skraidinosi net į kosmosą: verta įtraukti į mitybą

Mažai kam žinoma, tačiau ankstyvuoju kosmoso tyrimų laikotarpiu būtent jogurtas buvo įtrauktas į astronautų mitybos racioną dėl savo maistinės vertės ir galimybės jį laikyti be šaldymo. Gydytoja dietologė Edita Gavelienė atkreipia dėmesį, kad jogurtas dėl savo gerųjų savybių išties puoselėja žarnyno mikrobiotą: tą padeda daryti jogurte esantys gyvieji mikroorganizmai. Gydytoja dietologė papasakojo, kodėl jogurtas yra svarbus žmogaus organizmui.
2024-01-22

Žiniasklaida: prie „Senukų“, „Iki“ ir „Rimi“ klientų paskyrų bandyta prisijungti nutekintais duomenimis

Pasinaudojant iš trečiųjų šalių nutekintais duomenimis, galimai bandyta prisijungti prie statybos, remonto ir buities prekių tinklo „Kesko Senukai Digital“ ir didžiųjų prekybos tinklų „Iki“ bei „Rimi“ klientų paskyrų, praneša portalas „15min“. Bendrovė „Kesko Senukai Digital“ „15min“ atsiųstame komentare teigė, kad sukčiai galėjo bandyti tai padaryti pasinaudodami iš kitų interneto portalų gauta prisijungimo informacija, kurią, kaip manoma, dalis klientų naudojo kitose svetainėse.
Kriminalai 2024-01-16

Nuo pelės daržovėse iki salmonelių ar chemikalų mėsoje: lietuviams parduotuvėse – netinkamas maistas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) kaskart pateikia nesaugių maisto produktų sąrašą, o skirtingi pažeidimai nustatomi kone kiekvieną savaitę. Štai skelbiama, kad kai kuriuose maisto produktuose buvo rasta chemikalų, salmonelių ar netgi aptikta pelių.  VMVT kaskart savo internetiniame puslapyje atnaujina informaciją apie tai, kokie maisto produktai, daiktai ar gyvūnų pašarai, kurie neatitinka keliamų saugumo standartų, atsiduria prekybos vietose.
2024-01-10

Beata Nicholson: iš prekybos atšaukti „Beatos virtuvės“ koldūnai yra saugūs vartoti

Prekybos tinklui „Rimi“ informavus pirkėjus skubiai grąžinti galimai nesaugius „Beatos virtuvės“ prekės ženklo šaldytus koldūnus su kalakutiena, verslininkė Beata Nicholson teigia, jog produktai yra saugūs vartoti. „Koldūnai saugūs, atšaukti vardan saugumo! (...) Termiškai apdoroti jie yra saugūs vartoti“, – trečiadienį „Facebook“ socialiniame tinkle parašė B. Nicholson.
2024-01-03

„Rimi“ prašo skubiai grąžinti 1 prekę: gali būti nesaugi

UAB „RIMI LIETUVA“ informuoja, kad skubiai nuo 2023 12 27 iki 2024 01 10 vykdomas galimai nesaugaus maisto pašalinimas iš rinkos ir susigrąžinimas iš vartotojų. „Rimi“ ragina pirkėjus, įsigijusius šaldytus koldūnus su lietuviška kalakutiena „BEATOS VIRTUVĖ“ (EAN 4770090197299), jų nebenaudoti ir kreiptis į „Rimi“ dėl pinigų grąžinimo. Prašo grąžinti prekę „Rimi“ tvirtina, jog šaldyti koldūnai su lietuviška kalakutiena yra galimai nesaugūs vartoti.
2024-01-03

Rytoj daugelis parduotuvių dirbs trumpiau, o pirmadienį visai nedirbs

Naujųjų metų išvakarėse sekmadienį prekybos tinklų parduotuvės ir didieji prekybos centrai dirbs gerokai trumpiau nei įprastai.  Tuo metu sausio 1 d. pirmadienį daugelis jų ir visai neveiks. Jeigu Naujuosius norėtumėte sutikti su šampanu ar kitais alkoholiniais gėrimais, reikėtų nepamiršti, kad sekmadieniais parduotuvėse jie parduodami iki 15 val. Prekybos tinklų darbo laikas Naujųjų metų išvakarėse, gruodžio 31 d., visos „Maxima“ parduotuvės dirbs iki 19 val.
2023-12-30

Naujųjų išvakarės su šampanu ar kitais gėrimais? Nepamirškite, iki kada galima nusipirkti

Šįkart Naujuosius metus pasitiksime sekmadienį. O, kaip žinoma, jau ne vienerius metus paskutinę savaitės dieną Lietuvoje alkoholiniai gėrimai parduodami trumpiau. Įstatymas numato, kad sekmadieniais įprastose parduotuvėse alkoholinių gėrimų galima nusipirkti tik iki 15 val. Kavinėse, restoranuose ar kitose viešojo maitinimo įstaigose gėrimų galima nusipirkti ir vėlesniu metu, tačiau juos reikia vartoti vietoje, nes išsinešti draudžiama.
2023-12-29

Lietuvos parduotuvėse šios uogos parduodamos jau brangiau nei sidarbdas

Pastaruoju metu oficialioji statistika ir kai kurie ekspertai ramina, kad maisto produktų kainos Lietuvoje esą nedidėja, o kai kurių net ir mažėja. Tačiau kai kurie, regis, nebaisiai ypatingi produktai parduotuvėje jau kainuoja daugiau nei tikras sidabras. Už sidabrą brangesnės braškės Dėmesį į tai atkreipė kainų lyginimo portalas „Pricer.
2023-12-28

Didieji prekybos tinklai pirmą Šv. Kalėdų dieną ir sausio 1-ąją nedirbs

Pirmąją Šv. Kalėdų dieną bei sausio 1-ąją dauguma didžiųjų prekybos tinklų nedirbs. Per Kūčias ir Naujųjų metų išvakarėse bei antrąją Šv. Kalėdų dieną parduotuvės dirbs trumpiau nei įprastai. Sausio 1-ąją dirbs  36 „Rimi“ bei 27 „Iki“ parduotuvės.  Per Kūčias ir Naujųjų metų išvakarėse „Maximos“ parduotuvės darbą pradės įprastai, tačiau dirbs trumpiau – iki 19 val. Gruodžio 26 dieną parduotuvės atsidarys valanda vėliau nei įprastai, o darbą baigs įprastai.
Aktualijos 2023-12-23

Parduotuvių darbo laikas per šventes: kada dirbs trumpiau, o kada visai nedirbs

Prieš Kalėdas ir Naujuosius metus didieji prekybos tinklai „Maxima“, „Iki“, „Norfa“, „Rimi“ ir „Lidl“ primena apie parduotuvių darbo laiką šventiniu laikotarpiu. Kai kuriomis dienomis pirkėjų jos visai nepriims ir leis darbuotojams pailsėti, o kitomis švenčių dienomis dirbs trumpiau. Taigi koks bus parduotuvių darbo laikas per didžiąsias metų šventes? „Maxima“ darbo laikas Pirmąją šv.
2023-12-22

Nuo „Maximos“ iki „Lidl“: kokį atlyginimą prekybos tinklai siūlo naujiems ir esamiems darbuotojams

Pagrindiniai Lietuvos prekybos tinklai yra vieni iš didžiausių darbdavių šalyje. Jie turi ir įdarbina tūkstančius darbuotojų. Tačiau kokias algas siūlo naujiems darbuotojams ir kokias moka esamiems? Portalas tv3.lt peržiūrėjo pačių prekybos tinklų skelbiamus kasininkų-pardavėjų ar panašaus patirties nereikalaujančio darbo pasiūlymus (gruodžio 14 d.), juose siūlomą algą ir kitas naudas. Taip pat palyginome, kokia vidutinė alga, oficialiais „Sodros“ duomenimis, mokama esamiems darbuotojams.

Ne tik „Maxima“: apie parduotuvių uždarymą prakalbo ir kiti prekybos tinklai

Iki šiol atrodė, kad didieji prekybos tinklai tik atidarinėja naujas parduotuves ir nuolat plečiasi. Tačiau toks įspūdis gali būti apgaulingas. Oficialūs duomenys rodo, kad bendras tinklų darbuotojų skaičius per pastaruosius metus gerokai susitraukė. Ne tik „Maxima“, bet ir kiti tinklai kai kurias parduotuves uždaro visam laikui ir nebūtinai atidaro naujas netoliese. Naujausia Lietuvos gyventojų pajamų apžvalga rodo, kad gyventojai uždirba daugiau pinigų.

Prekybos tinklų darbo laikas per šventes: kai kuriomis dienomis neapsipirksite

Artėjant didžiausioms metų šventėms aktualu žinoti, kada dirbs didžiųjų prekybos tinklų parduotuvės. Kai kuriomis dienomis pirkėjų jos nepriims ir leis darbuotojams pailsėti. „Maxima“ Pirmąją šv. Kalėdų ir Naujųjų metų dieną tinklo parduotuvės nedirbs, o kitomis šventinėmis dienomis darbo laikas bus sutrumpintas. Per Kūčias, gruodžio 24 d., „Maxima“ parduotuvės visoje Lietuvoje duris atvers joms įprastu laiku, o dirbs trumpiau – iki 19 val. Pirmąją šv.
2023-12-04

„Rimi“ skelbia parduotuvių darbo laiką per šventes: ragina pasirūpinti iš anksto

Prekybos tinklas praneša, kad Kūčių vakarą visos fizinės jo parduotuvės dirbs trumpiau. Trumpesnis nei įprastai darbo laikas numatytas ir antrąją Kalėdų dieną bei Naujųjų metų išvakarėse. Kaip ir pastaraisiais metais, „Rimi“ parduotuvės nedirbs pirmąją Kalėdų dieną bei sausio 1–ąją, išskyrus budinčias parduotuves, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-11-28

Užsienyje atsisako savitarnos kasų: prekybos tinklai atsakė, ko tikėtis Lietuvoje

Dalis pirkėjų Lietuvoje, taip pat ir pasaulyje, nėra patenkinti savitarnos kasomis. Juos pykdo tai, kad turi apsitarnauti save, ir ilgisi „žmogiško“ kontakto su darbuotojais. Dėl šios ir kitų priežasčių dalis prekybos tinklų užsienyje savitarnos atsisako, tačiau kokia situacija Lietuvoje? Mūsų prekybininkai kartoja, kad vis daugiau lietuvių naudojasi savitarnos kasomis, kai kur – net 70 proc. visų pirkėjų.
2023-11-22

Įspėja dėl gudravimo savitarnos kasose: pirkėjams to geriau nedaryti

Ne paslaptis, kad savitarnos kasose pirkėjai kartais supainioja sveriamas prekes ir taip sumoka daugiau ar mažiau, nei iš tikrųjų reikėtų. Tačiau yra ir tokių, kurie tą daro sąmoningai, pavyzdžiui, įmuša kelis ar net keliasdešimt kartų pigesnes prekes ir taip sutaupo. Vieni prekybos tinklai tikino, kad sukčiavimo atvejų pasitaiko labai retai arba nebūna išvis. Kiti neslėpė, kad vagysčių būna ir įvairių.

Svarbu apsiperkantiems „Rimi“: keičiasi dalies parduotuvių laikas

Nuo lapkričio 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas. Iš viso pokyčiai įsigalios 4 tinklo parduotuvėse Vilniuje, o likusios ir toliau dirbs įprastais grafikais. Anot „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovės Irinos Miklienės, toks pokytis vykdomas atsižvelgiant į pirkėjų srautus rudens bei žiemos sezonais, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-10-30

„Rimi Lietuvos“ apyvarta šiemet išaugo 7 proc.

Vieną didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje turinčios bendrovės „Rimi Lietuva“ pardavimų pajamos per tris šių metų ketvirčius siekė 332,4 mln. eurų (be pridėtinės vertės mokesčio) ir buvo 7,1 proc. didesnės nei prieš metus. „Rimi Lietuvą“ valdančios „Rimi Baltic“ grupės įplaukos didėjo 5,9 proc. iki 1,332 mlrd. eurų, nurodoma įmonę valdančios Švedijos „ICA Gruppen“ veiklos per pirmus devynis šių metų mėnesius ataskaitoje. „Rimi Baltic“ finansinė apyvarta Latvijoje augo 4,8 proc.
2023-10-27

Parduotuvėse cigarečių nepamatysite: nusipirkti tabako leis tik šiais būdais

Pirkėjų laukia naujovė – parduotuvėse tabako gaminiai bus pardavinėjami kitaip, o vietoje cigarečių pakelių pamatysite tik užrašus. Tuo metu prekybininkai jau dabar ruošiasi ir parduotuvėse pradeda statyti specialius prietaisus, kurie dar vadinami „tabakomatais“. Seimui palaiminus naujas įstatymo pataisas, parduotuvėse nebebus galima viešai eksponuoti tabako gaminių ir jų aksesuarų. O tie, kurie panorės nusipirkti cigarečių, matys tik rūkalų pavadinimus ir jų kainas.
2023-10-07

Pabandė ir persigalvojo – ruošiasi atsisakyti mokesčio už maišelius: ar to griebsis ir Lietuva?

Nuo liepos mėnesio Lietuvos parduotuvėse nebeliko nemokamų plastikinių maišelių. Tačiau vienos iš valstybių politikai jau užsimena, kad tokią tvarką reikia naikinti, esą tai skatina didesnį energijos suvartojimą, didina administracines išlaidas. Kiek anksčiau BNS naujienų agentūra skelbė, kad Švedijos dešiniojo sparno vyriausybė pareiškė planuojanti nuo 2024-ųjų lapkričio atšaukti plastikinių maišelių apmokestinimą, nepaisydama griežtos aplinkosaugininkų kritikos dėl tokių planų.
2023-10-07

Keičiasi „Rimi“ parduotuvių darbo laikas: dalis dirbs trumpiau

Nuo spalio 1 d. keičiamas dalies prekybos tinklo „Rimi“ parduotuvių darbo laikas. Iš viso pokyčiai įsigalios 7 tinklo parduotuvėse, o likusios ir toliau dirbs įprastais grafikais. Kaip teigia „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė, šis pokytis vykdomas, atsižvelgiant į pirkėjų srauto sumažėjimą rudens bei žiemos sezono vakarais, rašoma pranešime žiniasklaidai.
2023-09-27

Išaugus kainoms, vagys įsisuko į parduotuves: pirkėjus atpažins iš veido, o prekių pakuotės bus tuščios?

Įvairių prekių brangimą pajuto ne tik sąžiningi pirkėjai, bet ir vagišiai. Kone kasdien policija prašo visuomenės pagalbos atpažinti vienoje kamerų užfiksuotus įtariamus vagis – jaunesnius ir vyresnius, moteris ir vyrus. Prekybininkai pastebi, kad kai kuriose parduotuvėse vagysčių skaičius išaugo kone dvigubai. O bet kokie jų nuostoliai įtraukiami į galutinę prekių kainą. Tad daugiau vagysčių reiškia ir didesnes kainas pirkėjams. Vagysčių iš parduotuvių padaugėjo ir užsienyje.
2023-09-20

Naujovė pirkėjams ir naktinėtojams pajūryje: maisto iš parduotuvės bus galima gauti visą parą

Vasaros sezono metu pajūryje padidėjus poilsiautojų skaičiui ir išaugus poreikiui įsigyti maisto produktus greitai bei patogiai, prekybos tinklas „Rimi“ siūlo galimybę užsisakyti prekes internetu ir jas bet kuriuo paros metu atsiimti iš laikinų prekybos įrenginių – maistomatų.
2023-07-12

Lietuvoje to nebus, bet prekybininkai Švedijoje sukūrė gėdos lentą Rusijos nepalikusiems verslams

Švedų prekybos tinklai sukūrė vis dar Rusijoje dirbančių užsienio verslų gėdos lentą. Prie jų prekių lentynose pradėjo kabinti informacines lenteles, kuriose rašo, kad to produkto gamintojai vis dar netiesiogiai remia Rusijos režimą toliau ten dirbdami. Visuomenininkai, ir netgi premjerė Ingrida Šimomytė, ragina Lietuvos prekybininkus pasekti švedų pavyzdžiu, tačiau šie atkerta, kad jų rankos surištos.

„Rimi“ skelbia, kiek apmokestins maišelius savo parduotuvėse

Nuo šių metų liepos 1 d. įsigaliojus Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pataisoms, prekybos tinkluose neliks nemokamų lengvų vienkartinių plastiko maišelių. Šios naujovės tikslas sumažinti plastiko taršos dydį Lietuvoje. „Rimi Lietuva“ skelbia, kad jos parduotuvėse maišeliai kainuos tiek, kiek kituose tinkluose – po 1 ct. „Jau daug metų savo klientams siūlome vietoj vienkartinių plonų plastikinių maišelių naudoti daugkartinius, kuriuos šiuo metu galima įsigyti netgi už pusę kainos.
2023-06-26

Parduotuvės skelbia, kiek nuo liepos kainuos maišeliai

Maisto ir kituose prekybos tinkluose nuo liepos 1-osios nebeliks nemokamų itin lengvų plastiko maišelių – „Maximos“, „Iki“, Lild“, „Aibės“ parduotuvėse jie kainuos po centą, tuo metu „Rimi“ ir „Norfa“ dar neskelbia jų kainos. Dabar tokie maišeliai yra nemokami ir pirkėjai jų gali pasiimti kiek nori.  Nuo liepos jie nemokamai bus dalijami tik įsigyjant šviežią mėsą ir žuvį bei jų gaminius, kuriuos supakuos parduotuvių darbuotojai.
2023-06-21

Liudininkai: šūviais parduotuvės apsaugininką sužalojęs pirkėjas vėliau bandė jam padėti

Sostinės prekybos centro apsaugininko užpuolimą stebėję liudininkai teigė buvę šokiruoti įvykio, kai kurie jų tvirtina, kad šūviais apsauginį šūviu į kojas sužalojęs pirkėjas vėliau bandė jam padėti. Šios aplinkybės paaiškėjo ketvirtadienį Vilniaus apygardos teisme liudininkams – šalia prekybos centro „Rimi“ Karoliniškių rajone dirbusiems smulkiesiems prekeiviams – duodant parodymus.

Statys logistikos centrą šalia Elektrėnų: žada sukurti 800 darbo vietų

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pasirašė partnerystės sutartį su „Rimi Lietuva“ dėl pagrindinio prekybos tinklo logistikos centro vystymo Baltijos šalyse. Jis bus statomas pagal užsakomųjų projektų („built to suit“) modelį. Daugiau kaip 40 tūkst. kvadratinių metrų ploto inovatyvus, ateities standartus atitinkantis pastatas iškils šalia magistralės A1 prie Elektrėnų, projekto vertė – daugiau kaip 60 mln. eurų, rašoma pranešime spaudai.
2023-04-06

„Rimi“ parduotuvėje vilnietė įtūžo dėl prekių kainos: įspėja neapsigauti

Vilnietė Janina (vardas ir pavardė redakcijai žinomi) nebegali tylėti dėl to, kas dedasi parduotuvėse. Ji sako nuėjusi į parduotuvę „Rimi“ Antakalnio gatvėje ir liko tiesiog apgauta. Nors ji neslepia itin gerbianti šį prekybos tinklą dėl tvarumo, tačiau šį kartą ją itin papiktino savitarnos kasos. Vis tik jos skundas tikrai pagrįstas, mat su situacija susipažinusi „Rimi Lietuva“ Komercijos operacijų vadovė Olga Suchočeva patvirtino šią parduotuvės klaidą.
124 2023-03-24
Į viršų