darbo laikas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „darbo laikas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „darbo laikas“.

Prekybos tinklai keičia darbo laiką: jau šį savaitgalį dalyje parduotuvių apsipirksite kitaip

Prasidėjus vasarai, dalyje prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių keičiamas darbo laikas. Pranešama, kad nuo birželio 1 dienos kai kuriuose Lietuvos miestuose parduotuvės duris atvers anksčiau ir dirbs ilgiau. Kaip nurodo prekybos tinklas, vasarą prailginamas parduotuvių darbo laikas Palangoje, Priekulėje, taip pat ir Vilniaus rajone Avižieniuose. Skelbiama, kad šiuose miestuose esančiose parduotuvės pirkėjai galės apsipirkti iki 22 val. vakaro.
2024-05-30

Žinia pirkėjams: „Maxima“ keičia dalies parduotuvių darbo laiką

Prasidėjus vasarai, nuo birželio 1 dienos, keičiasi dalies prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių darbo laikas – daugiau nei 30 parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose duris užvers vėliau nei įprasta. Pajūrio kurortuose pokyčiai ryškiausi – gyventojai ir miesto svečiai apsipirkti galės net iki vidurnakčio. „Prasidėjus šiltajam sezonui dažnas tautietis stengiasi kuo daugiau laiko praleisti gamtoje ar užsiimti aktyviomis veiklomis.
2024-05-29

Prekybos centras „Europa“ skelbia darbo laiką Velykų savaitgalį

Prekybos centras „Europa“ Velykų išvakarėse, kovo 30-ąją, dirbs iki 17 val., pirmąją Velykų dieną – kovo 31-ąją, nedirbs, o antrąją – taip pat dirbs iki 17 val. Įprastai visą parą visomis dienomis dirbs tik prekybos centre įsikūręs sporto klubas. Velykų išvakarėse kovo 30-ąją prekybos centro prekių ir paslaugų vietos, maisto ir pokalbių erdvėje „Dialogai“ įsikūrę restoranai, „Benu“ vaistinė, „Kosmopark“ paroda dirbs nuo 10 iki 17 val.
2024-03-22

Dėmesio: „Bitė“ ir „Maxima“ skelbia, kaip dirbs šventinėmis Velykų dienomis

Šventinį Velykų savaitgalį keisis daugelio prekybos vietų darbo laikas. Visi „Bitės“ salonai pirmąją Velykų dieną nedirbs. Jau ketvirtus metus iš eilės pirmąją Šv. Velykų dieną nedirbs ir „Maximos“ darbuotojai – šventinį sekmadienį jie praleis su artimaisiais. Daugumai Lietuvos žmonių reikėtų atkreipti dėmesį ir į kitų prekybos bei paslaugų vietų darbo laiko pokyčius, rašoma pranešime spaudai. „Visi „Bitės“ salonų darbuotojai pirmąją Velykų dieną skirs šeimai.
2024-03-22

„Akropoliai“ skelbia, kaip dirbs per Velykas

Pirmąją Velykų dieną, kovo 31-ąją, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ lankytojų lauks kino teatrai, dalis restoranų ir pramogų erdvių, parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos nedirbs. Antrąją Velykų dieną „Akropoliai“ dirbs įprastai.
2024-03-20

Prekybos tinklai jau skelbia, kaip dirbs per Velykas: kada geriausia apsipirkti

Lietuviai jau ruošiasi gražiausiai pavasario šventei – Šv. Velykoms. O kad ji neapkarstų ir šventiniam stalui nieko nepritrūktumėt, du didieji šalyje veikiantys prekybos tinklai jau skelbia, kada geriausia apsipirkti.  „Maxima“ ir „Lidl“ skelbia, kaip dirbs per Šv. Velykas. „Maxima“ darbo laikas Jau ketvirtus metus iš eilės pirmąją Šv. Velykų dieną daugiau nei 8 tūkst. „Maximos“ parduotuvių darbuotojų nedirbs – šventinį sekmadienį jie praleis su artimaisiais.
2024-03-01

4 darbo dienos per savaitę pasiteisino: daugelis prie senos tvarkos nebegrįš

Dauguma Jungtinės Karalystės (JK) įmonių, dalyvavusių didžiausiame pasaulyje keturių dienų darbo savaitės bandyme, šią tvarką patvirtino visam laikui, rodo tyrimai, rašo „The Guardian“. Iš 61 organizacijos, 2022 m. dalyvavusios šešių mėnesių bandomajame projekte JK, 54 (89 proc.) po metų vis dar taiko šią politiką, o 31 (51 proc.) ją pakeitė visam laikui. Daugiau nei pusė (55 proc.) vadovų teigė, kad keturių darbo dienų savaitė turėjo teigiamą poveikį jų organizacijai. 82 proc.
2024-02-22

Paaiškino, kada jums turi mokėti algą, net jei būnate namuose ir nedirbate

Pagal Darbo kodeksą darbo laikas – tai bet koks laikas, kuriuo darbuotojas yra darbdavio žinioje arba atlieka pareigas pagal darbo sutartį, primena Valstybinė darbo inspekcija (VDI). Pasak jos, darbo ir budėjimo laiką apibrėžia darbo teisės normos, kurių privalu laikytis, vadinasi, net dirbdamas nuotoliu darbuotojas yra pavaldus darbdaviui ir negali laisva valia disponuoti savo darbo laiku.
2024-01-15

Daugelis to nežino: kasdien turėtumėte dirbti iki 1,5 val. trumpiau, bet už tą pačią algą

Darbo metu darbuotojai turėtų ne tik dirbti, bet ir ilsėtis. Taip numato Darbo kodeksas. Tačiau teisininkai pastebi, kad žmonės darbo metu bijo ilsėtis, nes nenori išsiskirti iš kolegų ar supykdyti darbdavio. Tačiau kitas dalis darbuotojų darbo metu randa laiko ne tik poilsiui, bet ir apsipirkinėjimui. Advokatė Evelina Kiznė savo socialinių tinklų paskyrose dalijasi teisiniais patarimais. Vienas jų – apie pertraukėles darbo metu, dirbantiems kompiuteriu, sukėlė audringas diskusijas.

Kauno „Akropolio“ darbo laikas per šventes: dvi dienas nedirbs

Iki didžiųjų metų švenčių likus mažiau nei mėnesiui, Kauno „Akropolis“ skelbia, kaip dirbs per šventines dienas – darbo laikas bus dar kiek trumpesnis nei pernai. Kūčių dieną prekybos centras dirbs trumpiau, pirmąją Kalėdų dieną nedirbs. Koreguojasi ir darbo laikas Naujųjų metų išvakarėse bei sausio 1-ąją. Pasak Kauno „Akropolio“ valdytojos Brigitos Kuodytės, sprendimas šventiniu laikotarpiu dirbti kitokiu – trumpesniu laiku – jau tapo tradicija.
2023-12-01
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų