„Išsinešamos kavos sektoriuje esame pionieriai, mums pavyko šiek tiek pakeisti žmonių elgseną, nepaisant to, kad kai pradėjome kurti ‚Coffe inn“ kiti verslininkai mums ir sakė, kad žlugsime, mums nepavyks, bet mums pavyko. Per tuos 6-7 metus kavos kultūra Lietuvoje, kavos vartojimas labai išaugo, todėl dabar galime pristatyti visai naują koncepciją ir teigti, kad „Coffee inn Lab“ bus vieta, kurioje vyks kavos atradimai ir nuotykiai“, - teigia N. Kiuberis, tinklo bendraturtis.
Į naująjį „Coffee Inn Lab“ užsukę lankytojai šalia įprasto espresso aparato, gali išvysti ir Lietuvoje dar neįprastą vaizdą – juoda kava bare verdama alchemijos laboratorijos įrangą primenančiose kolbose ir cilindruose. Nors tokiu būdu paruošti kavą užtrunka ilgiau, tačiau būtent taip kava „atskleidžia“ visai kitas tiek skonio, tiek aromato savybes.
Idėja atidaryti atvirą visuomenei juodos kavos eksperimentų laboratoriją „Coffee Inn“ puoselėjo jau seniai. „Populiarinant kokybišką kavą visuomet reikia papildomų žingsnių. Reikia specialios, dedikuotos vietos, kur galėtumėme evoliucionuoti, eiti į naujus horizontus. Kasdien apie kavą sužinome vis ką nors naujo. Kava – nesibaigiantis nuotykis. Gyvename tame jau aštunti metai ir vis dar atrandame ką nors naujo, todėl norime ir kitus įtraukti į šiuos atradimus. „Coffee Inn Lab“ galime pavadinti kavos inovacijų ir atradimu epicentru“, - sako Nidas Kiuberis, tinklo bendraturtis.
Tačiau N. Kiuberis pabrėžia, kad „Coffee Inn Lab“ yra tik vienas žingsnių, prisidėsiančių prie viso kavinių tinklo evoliucionavimo. Kitas – tik vietinio skrudinimo kavos pupelės.
Jau kuris laikas „Coffee Inn“ Senojoje Varėnoje patys skrudina savo parduodamą kavą ir džiaugiasi, kad lietuviai kokybe nenusileidžia geriausiems pasaulio skrudintojams, todėl nebereikia kokybiškos kavos ieškoti užsienyje. „Geriau vietoje ir šviežiai“, - sako N. Kiuberis. Taigi kitas žingsnis – vežti „žalias“ kavos pupeles iš įvairiausių pasaulio kavos ūkių bei plantacijų, tačiau jas skrudinti vietoje. „Kaip duoną“, - teigia N. Kiuberis.