„McDonald‘s“ naujovė Lietuvoje patiks ne visiems

Greitojo maisto restoranų tinklas pradėjo akciją Klaipėdoje, kurios metu klientams su gėrimais paprastai neduos vienkartinių plastikinių šiaudelių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

McDonald's tinklo strategijos Lietuvoje pristatymas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Planuojama nuo birželio pradžios šią akciją „Šiaudeliai tik paprašius“ plėtoti ir kituose šalies restoranuose.

Norint paskatinti lankytojus sumažinti vienkartinių plastikinių šiaudelių naudojimą, įprasti gaivieji gėrimai ir sultys nebebus pateikiami su šiaudeliais, išskyrus tuos atvejus, kai lankytojai jų patys pageidaus. Kiti gėrimai, tokie kaip ledų kokteiliai, ir toliau bus patiekiami su šiaudeliais

„Atsižvelgdami į pasaulines tvaraus gyvenimo tendencijas, mes nuolat stengiamės savo restoranuose įdiegti aplinkai draugiškus sprendimus. Tai tik pradžia ieškant galimybių, kaip dar labiau sumažinti plastiko naudojimą.

„Akcija „Šiaudeliai tik paprašius“ skatina lankytojus keisti įpročius ir kviečia juos rinktis gėrimus be vienkartinių plastikinių šiaudelių. Bandomasis akcijos laikotarpis prasidės balandžio 9 dieną ir tęsis 45 dienas. Tikimės pozityvios lankytojų reakcijos ir esame įsitikinę, kad kartu su jais galime sumažinti plastikinių šiaudelių naudojimą restoranuose“ – pranešime cituojamas „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski.

Minėta akcija yra dalis restoranų tinklo įsipareigojimo nuolat gerinti visų rūšių pakuočių tvarumą, kad būtų pasiekti pasauliniai tikslai – visuose restoranuose iki 2025 m. 100 proc. lankytojams skirtų pakuočių turi būti pagaminta iš atsinaujinančių, perdirbtų arba sertifikuotų šaltinių bei visos lankytojams skirtos pakuotės turi būti perdirbamos.


Rašyti komentarą...
B
Barbosas
2019-04-09 17:32:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norvegijoje, McDonalde siaudelius duoda neprasius, jie yra pagaminti is popieriaus.
Atsakyti
0

L
LLL
2019-04-10 11:05:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kad tie MC'Donald visi kaip siukslynas. Absurdas, jei kiekvienas zmogus, nesvarbu, ar jis ima maista issinesimui, ar vietoj valgo, gauna maista vienkartinese pakuotese. Ta siaudeliu akcija is esmes nieko nekeicia, jei visa kita keliauja i siuksles
Atsakyti
0

T
Taromatas
2019-04-11 17:58:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Heze jau puse metu tokia akcija vyksta :)
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų