Įžvelgė apgavystę „Maximos“ kuponuose: su nuolaida kaina didesnė nei įprastinė

Dar balandžio mėnesį vienas didžiųjų prekybos tinklų pranešė, kad taikys nuolaidas ne tik maisto produktams, bet ir įvairioms laisvalaikio pramogoms. Į tv3.lt redakciją kreipėsi skaitytojus, kuris pastebėjo, kad kartais su šiomis nuolaidomis pramogos kaina tampa net didesnė.

Skaitytojo teigimu, su nuolaida kaina didesnė nei įprastinė (tv3.lt fotomontažas)
6

Prekybos tinklas „Maxima“ buvo paskelbęs akciją (šiuo metu ji jau pasibaigusi), kuomet perkant maisto produktus buvo galima rinkti „Maxipramogų“ kuponus. Buvo teigiama, kad kuo daugiau kuponų pirkėjai surinks, tuo už didesnę nuolaidą pasirinktai laisvalaikio pramogai gaus.

Naujienų portalui tv3.lt parašęs Tomas pasipiktino, kad šia akcija tik apgaudinėjama, mat perkant su šiais kuponais laisvalaikio pramogos kaina tampa daug didesnę nei pirktum be kuponų.

„Perkant su jų nuolaidų kuponu išeina brangiau 6 eurais nei perkant be nuolaidų. Pavyzdį paimu, 2 bilietus suaugusiems ir 2 vaikams: šeimos bilieto kaina 18 Eur „Forum Cineme“. O perkant per „Maxipramogas“ jau išeina 24,78 Eur. Panaudojant kuponus...

Tai įdomu, kam jie tuos kuponus dalina, kai mokame su nuolaida brangiau. Panašiai ir su Cancan pica ir turbūt daugiau tokių ale nuolaidų yra, kur mokam su nuolaida brangiau nei be nuolaidos“, – laiške redakcijai rašė Tomas bei pridėjo tai įrodančias nuotraukas.

REKLAMA

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įžvelgė apgavystę „Maximos“ kuponuose: su nuolaida kaina didesnė nei įprastinė

„Maxima“: nuolaidos galioja konkretiems pasiūlymams

Komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė naujienų portalui tv3.lt teigia, kad lyginant kainas reikėtų imti tuos pačius komplektus. Tai yra, lyginant kino bilietų kainas reikėtų dėmesį atkreipti, kad nuolaida galioja įprastam komplektui, o ne šeimos komplektui. „Iki kitų metų vasario 19 d. klientai gali įsigyti bilietų su nuolaidomis įvairioms pramogoms visoje Lietuvoje. Svarbu akcentuoti, jog nuolaidos suteikiamos tik konkretiems akcijoje „Maxipramogos“ dalyvaujantiems pasiūlymams.

Pavyzdžiui, akcijos „Maxipramogos“ nuolaidą kino bilietams galima gauti įsigyjant tik vienos rūšies bilietų į kiną komplektą. Tai 2 bilietų, kurių įprasta kaina – 14 eurų, o pasinaudojus akcijos kuponais, 12 eurų, komplektas. Kitiems bilietams ar jų paketams akcija „Maxipramogos“ nėra taikoma. Dėl šios priežasties negalima lyginti įprasto kino bilietų komplekto šeimai su akcijoje dalyvaujančio „Maxipramogų“ komplekto 2 kino bilietams įsigyti kainų. Toks pat principas galioja lyginant ir kitų pramogų kainas“, – paaiškina E. Dapkienė.

Akcija buvo vykdoma iki birželio 11 dienos.


Rašyti komentarą...
A
As
2018-07-14 11:18:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
O aš dar programėlę parsisiunčiau, kuponus skanavau:), kai pasižiūrėjau tai čia pasityčiojimas iš pirkėjų... Stengiuosi kuo mažiau ten apsipirkinėti
Atsakyti
-1

R
Rasa
2018-07-14 11:40:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pirkau į Atostogų parką 2+1 tai atsiuntė tik 2 bilietus, nuplėšė 46 eur.su cnt. Atvykus gavau dasipirkti dar 1 bilietą, nes buvom trise, sumokėjau dar 18eur. Ir pažadėjo grąžinti ir neaišku kada tai bus...Dar gal reiks kreiptis į teismą dėl žalos atlyginimo. Bausiai graudžios nuolaidos
Atsakyti
-3

A
Asta
2018-07-14 12:55:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maxima beveik visada taip daro , blizgesys žmonės apakina , nemato , kad perka brangiau nei kitose parduotuvėse . Tai tik bandos jausmas
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų