Gyventojai pasipiktinę „Grigeo Klaipėda“: dėl kvapų negali miegoti, dirbti

Rugpjūčio 15 dieną 12 valandą Klaipėdos bendruomenė organizuoja mitingą, kurio metu kviečia AB „Grigeo Klaipėda“ vadovus atsakyti į gyventojų klausimus ir pasiaiškinti dėl galimai skleidžiamų kvapų. 

„Grigeo“ (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Pasak organizatorių, šio mitingo metu kovojama nebus. Jo tikslas, kad organizatoriai atsakytų į gyventojų klausimus, kad AB „Grigeo Klaipėda“ vadovai pasiaiškintų tiems klaipėdiečiams, kurie dėl kvapų negali miegoti naktimis, išbūti savo darbo vietose, kodėl jie turi kęsti bjaurius kvapus.

„AB „Grigeo Klaipėda“ visur skelbia, kad jie yra atviri, nori bendrauti, teikti paaiškinimus bendruomenei, visuomenei ir kalbėtis, tad šis mitingas ir yra įmonės atstovų pakvietimas pasiaiškinti viešai. 2-3 valdžios asmenys nėra bendruomenė, suteikiame galimybę jiems paaiškinti, ką jie daro, kokias priemones įdiegia, nes kiekvieną dieną su kvapais darosi tik blogiau“, - sakė mitingo organizatoriai.

Praėjusiais metais smarvėje skendėjo pietinė Klaipėdos miesto dalis, tad buvo suorganizuotos eitynės prieš miestą kankinančią smarvę. Organizatorių tikinimu, tuomet smarvė sklido dėl AB „Grigeo Klaipėda“ galimai nevalytų atliekų tiekimo į Dumpius, tačiau šiais metais dėl smarvės skundžiasi jau centrinė miesto dalis: Rumpiškės, Kuosų, Birutės ir Sausio 15-osios gatvių gyventojai.

„Šiuo metu yra labai daug skundų užregistruojama mūsų registre klaipedoskvapas.lt. Tokie gigantai kaip „Grigeo Klaipėda“, kuri skelbiasi esanti žalia, atvira ir visokia kitokia, apsidėliojusi sertifikatais, tačiau mes pamatėme, kas joje vyksta iš tikrųjų. Įmonė šiuo atveju elgiasi labai ciniškai. Mes esame šio miesto šeimininkai ir kviečiame pasiaiškinti įmonę, kodėl socialiai atsakingas verslas, kokie jie skelbiasi esantys, nesugeba susitvarkyti ir paaiškinti visuomenei, kaip jie ruošiasi atlyginti padarytą žalą Kuršių marioms“, - idėjomis dalijosi mitingo organizatoriai.

REKLAMA

AB „Grigeo Klaipėda“ bus kviečiama „ant kilimėlio“

Planuojama, jog mitingas vyks rugpjūčio 15 dieną uždaroje vietoje, šalia įmonės „Grigeo Klaipėda“ esančios pievos. Tikimasi, kad mitinge dalyvaus apie 100-150 žmonių.

„Mes planuojame atsinešti didelį kilimą ir pakviesti įmonės „Grigeo Klaipėda“ atstovus pasiaiškinti. Tai savotiškas kvietimas „ant kilimėlio“, nes norime gauti visus atsakymus į klausimus. Žmonės turi labai daug klausimų ir mes nenorime, kad kalbėtų kaip visada du ar trys bendruomenės nariai, o norime, kad plačioji visuomenė išgirstų visus paaiškinimus“, - tikino organizatoriai.

Straipsnio autorė – Vaiva Makarauskaitė.

Šaltinis: www.ve.lt


Rašyti komentarą...
Z
Zmogus
2020-08-07 08:38:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Valdziai I tai nusispjaut. Uzsimokejo uz juodus darbus,atidave savo pakisas ir TERSIA TOLIAU !!! Valdziagyviai tyles nes pinigai paimti ir Nemazi.
Atsakyti
0

G
Gyventojas
2020-08-08 09:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
100% uzsakitas straipsnis.gyvenu gandraliskise,visai salia grigeo ir niekas man ne smirda!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų