Karbauskio įmonės neprašys valstybės pagalbos verslui 

„Agrokoncerno“ grupės įmonės informuoja, jog nesikreips ir neprašys valstybės pagalbos dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos sukeltų ekonominių padarinių verslui. Apie tai raštu pranešta Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI).

Ramūnas Karbauskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Apie tai skelbiama pirmadienį išplatintame pranešime žiniasklaidai.

„Mes manome, jog stambus verslas turėtų padėti valstybei. Vienas iš tokios pagalbos būdų yra visus galimus nuostolius prisiimti pačioms įmonėms, nesinaudojant valstybės pagalba. Agrokoncerno grupė ragina ir kitas stambias įmones solidarizuotis kovoje su virusu ir dėti pastangas, kad valstybė patirtų kuo mažesnes ekonomines ir socialines koronaviruso pasekmes“, – pranešime cituojamas „Agrokoncerno grupė“ generalinis direktorius Valdas Eimontas.   VMI yra paskelbusi, jog dėl pasaulinės COVID-19 pandemijos verslui patiriant tiesioginį neigiamą poveikį, verslo įmonės galės kreiptis dėl valstybės pagalbos. Tarp daugiau kaip 30 tūkst. Lietuvos įmonių, kurios patyrė neigiamą poveikį, VMI sąraše įvardintos ir Agrokoncerno grupės įmonės. Šių įmonių vadovai prašo VMI išbraukti įmones iš minėto sąrašo.

„Agrokoncernas“ priklauso Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkui Ramūnui Karbauskiui.


Rašyti komentarą...
k
kaip pareme
2020-03-23 13:08:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
karabasas Lietuvos medicina pandemijos metu? Mes pirkome plauciu ventiliacijos aparatus,defibriliatorius ir kita butina iranga
Atsakyti
0

V
Vaclovas
2020-03-23 16:16:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Geras pavizdys
Atsakyti
0

l
labiausiai
2020-03-23 17:11:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
siunta gretute
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų