„Utenos trikotažas“ kvalifikuotų siuvėjų dairosi ir Vietname, ir Indijoje

Tekstilės gamybos bendrovė „Utenos trikotažas“ balandį įdarbino pirmuosius šešis siuvėjus iš Vietnamo ir planuoja, kad iki metų pabaigos jų skaičius išaugs iki 40 ir kadangi bandymas pasiteisino, kvalifikuotų specialistų bus dairomasi ir Indijoje, rašo „Verslo žinios“.

Asociatyvi (nuotr. 123rf.com)

Nors „Utenos trikotažas“ turi antrinę įmonę „Mrija“ Ukrainoje, „Utenos trikotažo“ generalinis direktorius Algirdas Šabūnas sako, kad šioje šalyje dėl gausios emigracijos taip pat juntamas kvalifikuotų darbuotojų stygius.

„Utenos trikotažas“ dabar turi 230 siuvėjų, o iš viso bendrovėje dirba 800 žmonių. „Utenos trikotažas“ per pirmus tris šių metų mėnesius gavo 6,7 mln. eurų pajamų, 5,2 proc. mažiau nei per tą patį laikotarpį pernai. Eksporto pardavimo pajamos sudarė 83,2 proc. bendrovės pajamų.


Rašyti komentarą...
L
Laima
2019-06-27 13:29:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ten siuvejos labai aukstos kvalifikacijos, pykit jus ar ne... lietuves renkasi kas daugiau mokes, vietnamietes ne, dziaugiasi turedamos darba ir saugoja ji, kad neprarastu...pykti neverta jei i situacija paziuretumet is verslininko pozicijos, tikslas pateisina priemones...
Atsakyti
0

t
tai
2019-06-14 09:00:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
saunuoliai verslininkai-ranku nenuleidzia....pasauli apkeliaus 100 kartu bet suras kas dirbs ir,............
Atsakyti
-1

B
Brianna
2019-06-14 09:28:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiemet 2019 m. Man buvo toks palaimingas, kad Dievas man suteikė pagrindą laimingai vėl gyventi po to, kai buvo pertrauktas širdis 3 mėnesius, kai mano vyras nepaisė manęs ir grįžo į savo šeimininką. Aš patyriau ir išgyvenau visus emocinius kankinimus, nes aš negalėjau gauti jokios pagalbos, kad galėčiau sugrąžinti savo vyrą, kol mano kolegos, kuri man suteikė jai visišką įsitikinimą, kad jis gali padėti man. Aš susisiekiau su dr. Wealthy ir klausiausi jo žodžių ir sekėjau jo pateiktais nurodymais. Ar galėtumėte manyti, kad mano vyras sugrįžo namo per 12–16 valandų, kaip sakė jis ir šiandien, mano santuoka atkurta ir dėkoju, dėkoju ir dėkoju Dievui, kad naudojosi dr. sulaužyta santuoka. Ar yra kas nors iš ten, kuriam reikia grįžti prie jo ar jos mylėtojo, ar jam reikia bet kokios pagalbos? Tada aš siūlau jums susisiekti su Dr Wealthy dabar per savo el. Pašto adresą: [email protected] ARBA jūs taip pat galite jį sušaukti +2348105150446 daugiau informacijos. Dievas palaimins jus, sir
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų