Jungtinės Tautos ir Raudonasis Kryžius nerimauja, nes šie žmonės, įskaitant daugybę vaikų, neturi nei maisto, nei vandens ir netgi medicinos pagalbos. Šiame Alepo rajone visos ligoninės subombarduotos. Dėl to Jungtinės Valstijos, Didžioji Britanija, Prancūzija, Kanada, Vokietija ir Italija ragina paskelbti penkių dienų paliaubas. Šios šalys koneveikia Sirijos režimą ir Rusiją, kad sąjungininkės blokuoja būtiniausios pagalbos tiekimą humanitarinės katastrofos akivaizdoje.
Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas Hamburge susitiko su kadenciją baigiančiu JAV valstybės sekretoriumi Johnu Kerriu. Tačiau maždaug valandą trukęs diplomatų pašnekesys jokių apčiuopiamų rezultatų nedavė. Po to S. Lavrovas skubėjo į susitikimą su Vokietijos užsienio reikalų ministru, tačiau jų susitikimą ir diskusijas apie Siriją galimai aptemdė šie vokiečio žodžiai.
„Visi, ypač Vokietijoje ir Europoje, manė, kad karo ir taikos klausimas šiame žemyne išspręstas visiems laikams. Tačiau 2014-ųjų pavasarį supratome, kad taip nėra. Karo ir taikos klausimas į Europą grįžo su Krymo aneksija ir Ukrainos konfliktu, kurio mes taip ir neišsprendėme. Nuo to laiko Europa yra nuolatinėje krizės būsenoje“, - sako Vokietijos užsienio reikalų ministras Fran-Walteris Steinmeieris.
Tuo metu Berlyne, prie Rusijos ambasados susirinkę protestuotojai ragino Rusiją nutraukti Alepo bombardavimą ir civilių žudynes. Maždaug 200 protestuotojų tikino pasisakantys prieš karo nusikaltimus, vykdomus Sirijoje.