Sukūrė pykčio kambarį: čia galima išlieti visas emocijas

Ar pastebėjote, kad per pandemiją tapot piktesni? O gal kartais pykčio nesuvaldote? Štai jums braziliškas sprendimas – ten visas blogas emocijas galimai išlieti pykčio kambaryje.

Vienas smūgis ir senas televizorius subyra į šipulius. Stipriais mostais pykčio kambaryje San Paule daiktus vieną po kito daužo dviejų vaikų mama, per pandemiją netekusi darbo.

„Labai gera atsikratyti streso. Negaliu savo nusivylimo išlieti ant dukrų ar kitų žmonių, todėl galimybė atsikratyti blogų emocijų daužant daiktus man labai padeda“, – sakė bedarbė.

Atėjus į pykčio kambarį, galima užrašyti, ir kas neduoda ramybės, pavyzdžiui, pandemija, buvę mylimieji, korupcija ar darbas. Šio kambario įkūrėjas sako, kad tai – pagrindinės lankytojų pykčio priežastys.

„Džiaugiuosi, kad įkūriau šį kambarį, nes žmonės šiuo metu patiria daug streso ir nerimo. Manau, jiems tai lyg pabėgimas nuo realybės“, – kalbėjo pykčio kambario įkūrėjas Vanderlei Rodrigues.

Tiesa, už galimybę išlieti savo pykti čia tenka susimokėti simbolinę sumą – maždaug 5 eurus. Visgi apsilankiusieji čia kartą, dažniau grįžta ir vėl.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų