Merginos idėja sužavėjo internautus: karantino sąlygomis atkartojo buvusių kelionių vaizdus

2020-ieji tikrai nebuvo puikūs metai keliautojams, mat pasaulinė pandemija sustabdė daugelio planus. Nors tokia situacija ne vieną erzina, Pietų Afrikoje gyvenanti laisvai samdoma kelionių žurnalistė Sharon Waugh net ir sunkioje situacijoje nepraranda humoro jausmo.

10

Įvairiuose pasaulio kampeliuose apsilankiusi, daug įvairių patirčių turėjusi ir skirtingas kultūras pažinusi Sharon nepasidavė slogiai nuotaikai ir leisdama laiką namuose nusprendė atkartoti ankstesnių metų kelionių kadrus, rašoma insider.com.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergina pagal 2020 metų galimybes atkartojo kelionių vaizdus

Iš viso mergina yra aplankiusi 57 šalis, penkerius metus dirbusi kruizuose ir yra įkūrusi savo kelionių tinklaraštį.

„Man patinka kelionės po pasaulį ir nuotaikos kėlimas žmonėms, todėl ieškojau būdų, kaip galėčiau šiuos dalykus suderinti. Visas įsimintinas patirtis iškeitusi į sėdėjimą namuose aš pradėjau svajoti apie tas vietas, kuriose esu buvusi, prisiminti praeities keliones“, – sakė Sharon.

Taip ji pradėjo atrinkti savo nuotraukas, ieškojo įvairių kadrų internete ir juos atkūrė pagal 2020 metų galimybes. Mergina jau yra sukūrusi pusšimtį nuotraukų, kuriose namų sąlygomis atkartoja kelionių vaizdus:

„Manau, kad daugeliui žmonių trūksta ne tik laisvės keliauti, bet ir geros nuotaikos. Tikiuosi, kad pamatę mano nuotraukas jie nusišypsos ir lengviau ištvers laiką, kol viskas pagerės.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų