Brazilijoje masiniai protestai prieš pareigūnų žiaurumą ir rasizmą: tūkstančiai žmonių išėjo į gatves

Brazilijoje masiniai protestai prieš pareigūnų žiaurumą ir rasizmą. Tūkstančiai žmonių į miestų gatves išėjo po to, kai du apsaugos darbuotojai prekybos centre mirtinai sumušė juodaodį.

Brazilijos Porto Alegrės mieste masinės riaušės. Čia daugiau nei 1000 įpykusių žmonių niokoja prekybos centrą, kuriame du apsaugos darbuotojai mirtinai sumušė parduotuvės lankytoją – 40-metį juodaodį.

Prieš pareigūnų žiaurumą ir rasizmą pasisakantys žmonės į gatves Porto Alegrėje ir kituose Brazilijos miestuose išėjo išvydę šį vaizdo įrašą.

Jame užfiksuota, kaip du apsaugininkai daužo vyrą, o parduotuvės darbuotojas viską filmuoja. Juodaodžiui tenka atlaikyti ne vieną smūgį, talžomas jis rėkia.

O po kiek laiko jau guli be sąmonės. Šis incidentas įvyko Brazilijos juodaodžių teisių minėjimo išvakarėse, tad 40-mečio žmogžudystė įžiebė dar didesnius protestus.

Parduotuvės atstovai pareiškė, kad apsauga mušti klientą ėmė po to, kai gavo pranešimą apie tai, kad jis neva grasino darbuotojai, tačiau tokio žiauraus elgesio jie negina ir jau atsisakė šios bendrovės paslaugų.

Tuo tarpu Jungtinėse Valstijose, Vauvatosos miesto prekybos centre siautėjo ginkluotas užpuolikas. Kaip teigia pareigūnai, 20-30-ies metų vyras į žmones šaudyti ėmė po prekybos centre įsiplieskusio ginčo. Sužalojęs 8 žmones, vyras iš prekybos centro paspruko. Didelės pareigūnų pajėgos tęsia jo paiešką.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų