Vyras susidorojo su nėščia meiluže ir jos drauge, kai mergina atsisakė pasidaryti abortą

Devyniolikmetis brazilas suimtas už tai, kad surišęs savo meilužę ir jos draugę automobilyje, padedamas dar keturių asmenų, įskaitant ir jo paties žmoną, sudegino jas gyvas.  

Ellen Priscila Ferreira (24) buvo ketvirtą mėnesį nėščia ir laukėsi vieno iš įtariamųjų vaiko, kai kartu su savo drauge Ely Carlos dos Santos (39) buvo nužudytos Coroados mieste Brazilijoje, spalio 17 dieną.

Pasak Brazilijos naujienų agentūros „G1“, devyniolikmetis įtariamasis su 36 metų amžiaus žmona buvo suimti ir savo kaltę pripažino. Pora teigė, kad žiaurų nusikaltimą suplanavo tada, kai E. P. Ferreira atsisakė pasidaryti abortą.

Tyrimui vadovaujantis Paulo de Tarso sako, kad per 30 metų karjerą jam dar nėra tekę tirti tokio siaubingo nusikaltimo.

„Ellen laukėsi vaiko nuo ją nužudžiusio vyro. Jis yra vedęs, bet su Ellen buvo užmezgęs romaną, – sakė jis. – Taip pat laukiasi ir įtariamojo žmona. Jie abu norėjo, kad Ellen pasidarytų abortą, bet ji su tuo nesutiko.“

Pareigūnai taip pat suėmė dar du vyrus, 35 ir 38 metų amžiaus, kurie abu neigia dalyvavę nusikaltime. Visi keturi įtariamieji areštinėje bus laikomi 30 dienų, kol vykdomas pirminis tyrimas.

„Šiuo metu mes nežinome, kaip buvo užpultos aukos. Žinome tik tai, kas atsitiko joms jau esant surištoms automobilyje, – sakė P. de Tarso. – Bandome įrodyti, kad susituokę vyras ir moteris susimokė su kitais dviem įtariamaisiais ir įvykdė nusikaltimą.“

„Hoje Mais“ pranešė, kad 38 metų amžiaus įtariamasis bandė atsiriboti nuo nusikaltimo, spalio 21 dieną policijai įteikdamas pareiškimą, kad jis rūkydamas kreką parke buvo užpultas trijų vyrų. Vyras policijai sakė, kad užpuolikai atrišo jam batraiščius ir jais surišo jo rankas ir kojas. Tačiau užpuolikai jo nepadegė, nes jis esą apsimetė praradęs sąmonę.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų