• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Rusijos prezidento Vladimiro Putino vizitą Kinijoje abi šalys pristato kaip taikos pastangų koordinavimą, nors Pekinas ir Maskva iš tikrųjų ruošia konfrontaciją prieš Vakarus. 

21

Rusijos prezidento Vladimiro Putino vizitą Kinijoje abi šalys pristato kaip taikos pastangų koordinavimą, nors Pekinas ir Maskva iš tikrųjų ruošia konfrontaciją prieš Vakarus. 

REKLAMA

Taip rašo britų leidinys „The Telegraph“, analizuodamas pirmuosius V. Putino ir Xi Jinpingo pareiškimus.

„Prieš derybas už uždarų durų abu vadovai komentaruose prieš kameras kalbėjo apie stabilumą pasaulyje ir konfliktų, kaip antai karo Ukrainoje, sprendimą. Tačiau kai ketvirtadienio rytą jie susėdo prie derybų stalo, tapo aišku, kad kalbama ne tik apie taiką“, – rašoma straipsnyje.

Kremliaus vadovas į Pekiną atvyko su naujuoju Rusijos gynybos ministru Andrejumi Belousovu. Delegacijoje yra ir jo pirmtakas Sergejus Šoigu, Rusijos branduolinės energetikos bendrovės „Rosatom“ ir kosmoso agentūros „Roskosmos“ vadovai.

REKLAMA
REKLAMA

„V. Putino vizitas į Kiniją pabrėžia sparčią abiejų sąjungininkių karinio bendradarbiavimo plėtrą, kuri kelia nerimą Vakarų sostinėms. Jis ir Xi neslėpė savo noro dirbti kartu, kad pakeistų JAV vadovaujamą pasaulio tvarką“, – rašo „The Telegraph“.

REKLAMA

Leidinys primena, kad Pekinas atsisakė pasmerkti Rusijos agresiją prieš Ukrainą, o vietoj to tiekia Rusijos karinės pramonės kompleksui reikalingas žaliavas ir komponentus.

Tuo metu Rusija nuolat pabrėžia Pekino paramą sprendžiant klausimus, susijusius su Taivanu, į kurį Kinija grasina įsiveržti.

Lavrovas Putiną pavadino Kinijos diktatoriaus „asilu“

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas propagandistams Vladimirą Putiną pavadino Kinijos diktatoriaus Xi Jinpingo „asilu“.

REKLAMA
REKLAMA

Kalbėdamas su propagandistais oficialių Rusijos delegacijos ir kinų susitikimų užkulisiuose, S. Lavrovas teigė, kad nežino neoficialių V. Putino vizito programos detalių. Pasak Rusijos užsienio reikalų ministro, juos organizuoja Kinijos pusė.

„Kaip rytuose priimtina sakyti, svečias yra šeimininko asilas (išak). Visa programa priklauso nuo maloningų jų pasiūlymų. Viskas priklauso nuo šeimininkų, o mes esame mandagūs asmenys, tuo labiau, kaip svečiai“, – sakė S. Lavrovas. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Valstybinis V. Putino vizitas yra jau 43-iasis jo susitikimas su Kinijos kolega X. Jinpingu.

Putinas atvyko į Pekiną

Kinijos vadovas Xi Jinpingas ketvirtadienį Pekine priėmė atvykusį Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną.

Xi sveikino V. Putiną per iškilmingą sutikimo ceremoniją šalia Pekino centrinės Didžiosios liaudies salės, ją rodė valstybinis transliuotojas CCTV.

Tai pirmoji V. Putino kelionė į užsienį nuo jo perrinkimo kovo mėnesį ir antroji per kiek daugiau nei šešis mėnesius – į Kiniją, kuri dabar yra ekonominis Rusijos gelbėjimosi ratas, nes Vakarai jai įvedė beprecedentes sankcijas dėl karo Ukrainoje.

Per ceremoniją, kuria prasidėjo V. Putino dviejų dienų vizitas, skambėjo abiejų šalių himnai ir karinės melodijos. Per šį susitikimą, kaip tikimasi, abi šalys toliau gilins savo „beribę partnerystę“.

Nejaugi globalistai galvoja kad Rusija ir Kinija nusigynkluos o išrinktieji juos išpjaus kaip avinus .Anitkristas rodo savo vertybes matėm Eurovizija ir antikrista su jo vertybėmis reikia stabdyti .Ne visi nori šokti ant križiaus formos scenos plikais užpakaliais ir atlikti šėtono garbinimo ritualus.
XI tikslas užkariauti Rusiją. Jau jie šeimininkauja azijoje, sibire, urale. Dabar jau pradeda ir maskvoje. putinas nebegali jiems pasipriešinti. putinas žudo rusus ir genofondas taps kinietiškas. taip jiems ir reikia - nekrofilams.
Ivanai nors internete gali pasimėgauti save vadindamas džo. Xi tikrai turi kiaušius, tačiau tavo mylimas čeburaška putinas, senai bekiaušis. Šį, kaip sakė lavrovas išaką , Xi melžę retkarčiais pamalonindamas žodžiu drauge. O asilui tai tarsi šviežio šienelio vaišės. Taigi klūpo ir kaip sakei laižo, tavo neužauga putinas.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų