Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kaip nusibodo rusai puola,rusai puola.Kaip pradėjo Grybauskaitė tai jau seniai Lietuvėlės nebebutų
Nori jie karo, tai karą gaus
Nori jie karo, tai karą gaus
Visi čiurkos bus pastatyti į savo vietą - ir ruskiai, ir kiniečiai
Anglosaksai knisa zmonem smegenis tai yra karo kurstytojai, karo vanagai. Zino jie matai karuosiasi daryt Kinija su Rusija.
P.S. kaip visad sukursto ir deda i krumus
Nejaugi globalistai galvoja kad Rusija ir Kinija nusigynkluos o išrinktieji juos išpjaus kaip avinus .Anitkristas rodo savo vertybes matėm Eurovizija ir antikrista su jo vertybėmis reikia stabdyti .Ne visi nori šokti ant križiaus formos scenos plikais užpakaliais ir atlikti šėtono garbinimo ritualus.
Prieš Putiną ir Xi niekas nepasiprešins
europoj paranoja, nes jav nori izoliuotis, o kinija naturaliai stiprėja, ir tai logiška. buvo pasaulis dvipolis, dabar bus tripolis
Kiniečiai pamayė,kad su mėsa galima užimti visą Euraziją...
XI tikslas užkariauti Rusiją. Jau jie šeimininkauja azijoje, sibire, urale. Dabar jau pradeda ir maskvoje. putinas nebegali jiems pasipriešinti. putinas žudo rusus ir genofondas taps kinietiškas. taip jiems ir reikia - nekrofilams.
Maladec Putinas, vienintelis su Xi ir kitais dar kiaušus turinčiais lyderiais nesiklaupia prieš vakarų finansinio klano diktatą, kai tuo tarpu visi kiti jau klūpi ir laižo nupenėtą anglosaksiško šeimininko išangę
@Džo kacape varyk į ruskyną ir laižyk putlerio išangę.
@Džo Ivanai nors internete gali pasimėgauti save vadindamas džo. Xi tikrai turi kiaušius, tačiau tavo mylimas čeburaška putinas, senai bekiaušis. Šį, kaip sakė lavrovas išaką , Xi melžę retkarčiais pamalonindamas žodžiu drauge. O asilui tai tarsi šviežio šienelio vaišės. Taigi klūpo ir kaip sakei laižo, tavo neužauga putinas.
Taik bus po karo
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų