• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kinija turėtų pasirinkti tarp Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Vakarų, leidiniui „Newsweek“ pareiškė JAV valstybės departamento atstovas.

21

Kinija turėtų pasirinkti tarp Rusijos prezidento Vladimiro Putino ir Vakarų, leidiniui „Newsweek“ pareiškė JAV valstybės departamento atstovas.

REKLAMA

„Jei Kinija teigia norinti gerų santykių su Europa ir kitomis šalimis, ji negali toliau skatinti didžiausios grėsmės Europos saugumui“, – „Newsweek“ sakė JAV valstybės departamento atstovas.

Pareigūnas pabrėžė, kad tokios pozicijos laikosi ne tik Jungtinės Valstijos, bet ir Europos Sąjunga, NATO ir Didžiojo septyneto šalys.

V. Putinas ketvirtadienį išvyko į pirmąją užsienio kelionę po to, kai per pseudo rinkimus buvo „perrinktas“ penktajai prezidento kadencijai. Valstybinis Rusijos vadovo vizitas yra jau 43-iasis jo susitikimas su Kinijos kolega Xi Jinpingu.

JAV: Rusija tęstų karą prieš Ukrainą net ir be Kinijos paramos

Kartu JAV valstybės departamento pareigūnas teigė, kad Rusija dės visas pastangas tęsti karą prieš Ukrainą net ir be Kinijos paramos.

REKLAMA
REKLAMA

Anot jo, nė viena šalis neturėtų suteikti V. Putinui tribūnos jo agresyviam karui prieš Ukrainą skatinti ir kad JAV negali grįžti prie įprastų santykių su Rusija, užmerkdamos akis į akivaizdžius tarptautinės teisės pažeidimus, kuriuos Rusija įvykdė Ukrainoje. 

REKLAMA

Lavrovas Putiną pavadino Kinijos diktatoriaus „asilu“

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas propagandistams šalies prezidentą Vladimirą Putiną pavadino Kinijos diktatoriaus Xi Jinpingo „asilu“.

Kalbėdamas su propagandistais oficialių Rusijos delegacijos ir kinų susitikimų užkulisiuose, S. Lavrovas teigė, kad nežino neoficialių V. Putino vizito programos detalių. Pasak Rusijos užsienio reikalų ministro, juos organizuoja Kinijos pusė.

„Kaip rytuose priimtina sakyti, svečias yra šeimininko asilas (išak). Visa programa priklauso nuo maloningų jų pasiūlymų. Viskas priklauso nuo šeimininkų, o mes esame mandagūs asmenys, tuo labiau, kaip svečiai“, – sakė S. Lavrovas. 

Kaip demokratines valstybės gali aiškinti su kuo draugauti o su kuo ne.... vaiku darželis
O matėt kaip Kinija sutiko Putiną ochoho
Ultimatimas Kinijai : skirstomes :D
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų