Adolfas Hitleris laimėjo rinkimus Namibijoje: tikina, kad užkariauti pasaulį planų neturi

Politikas vardu Adolfas Hilteris Uunona laimėjo regioninės tarybos rinkimus buvusioje Vokietijos kolonijoje, kur gatvių pavadinimams, vietovėms ir net žmonių vardams yra suteikiami vokiški pavadinimai. Pats Adolfas Uunona, kaip jis pageidauja būti vadinamas, tikina, kad jo vardas yra atsitiktinumas ir jokių sąsajų su diktatoriumi nėra.

„Mano tėvas pavadino mane to žmogaus garbei. Jis, tikėtina, nelabai suprato, už ką Adolfas Hitleris kovojo. Vaikystėje man tai atrodė visiškai normalus vardas. Tik paauglystėje supratau, kad šis vyras norėjo užkariauti visą pasaulį“, – tabloidui „Bild“ pasakojo politikas. 

Adolfas H. Uunona atstovauja valdančiųjų SWAPO partiją, kuri valdo Namibija nuo pat nepriklausomybės 1990-aisiais paskelbimo. Vyro teigimu, žmona jį vadina tiesiog Adolfu, o oficialiai keisti vardą „jau būtų per vėlu“.

„Faktas yra tai, kad šis vardas nereiškia, kad aš noriu užkariauti Ošaną, – pareiškė jis, turėdamas omenyje regioną, kuriame laimėjo rinkimus. – Tai nereiškia, kad aš trokštu užkariauti pasaulį“.  Adolfas Hitleris Uunona nėra naujokas šalies politinėje veikloje. Savo regione politine veikla jis užsiima jau mažiausiai 15 metų, rašoma „Newsweek“. 

Namibija buvo Vokietijos kolonija nuo 1884-ųjų, tačiau po Pirmojo pasaulinio karo šalį administruoti buvo paskirta Pietų Afrika.

2020-ųjų pradžioje Namibija atsisakė priimti Vokietijos siūlymą dėl kompensacijos už dešimčių tūkstančių vietos gyventojų nužudymą prieš daugiau nei šimtmetį. 1904-1908 metais Vokietijos kariuomenės įvykdytos Herero ir Namos sukilėlių žudynės – pirmasis XX a. genocidas.


Rašyti komentarą...
L
Linksma
2020-12-04 15:48:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusams labai nepatiks!
Atsakyti
0

B
Batmanas
2020-12-04 17:36:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Liliputinas bunkeryje turbūt kuria naują Novyčiok planą !
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų