Pamatę, ką su moterimis bažnyčioje išdarinėja pastorius, žmonės įsiuto: tiesa paaiškėjo tik po kurio laiko

Vaizdelis iš vienos bažnyčios Ganoje žaibiškai plinta internete ir siutina ne vieną. Tūkstančių žmonių peržiūrėtame įraše užfiksuota, kaip pamaldų metu pastorius skuta moterims bikinio zoną ir teigia, kad jam taip elgtis liepė Dievas. Esą tokie veiksmai „išvaduoja“ moteris nuo dvasinių problemų. Tačiau štai tik po kurio laiko paaiškėjo, kad įraše užfiksuotas vyras – visai ne pastorius.

Įraše matyti, kaip prie pastoriumi apsimetančio Mensaho Marko viena po kitos prieina moterys ir nusiima savo kelnaites. Tada vyras ima skusti moterų plaukelius, o juos rinkti jam padeda asistentas.

Mensahas Markas šiuo vaizdeliu socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo pats ir sulaukė begalės įniršusių internautų komentarų. Didžioji dalis internautų vyrą iškoneveikė įvairiausiais žodžiais ir negalėjo patikėti, kad tai yra tikra. Bet tiesa yra ta, kad viskas buvo surežisuota, o vaizdelis – ištrauka iš filmo.

Pasirodo, kad Mensahas Markas yra visai ne pastorius, o, kaip jis pats sako, aktorius, prodiuseris ir režisierius, kuriantis filmą apie netikrus pastorius Ganoje. Pasirodo, kad vyras apsimetė pastoriumi „Pastor Blinks“ ir sugalvojo parodyti pačią absurdiškiausią situaciją, kokią tik begalima sugalvoti, ir vaizdeliu šokiruoti žmones taip, kad šie prieš paklusdami Ganos pastoriams pagalvotų, ko jie prašo iš žmonių.

Tiesa, pasak vyro, šis vaizdelis visgi yra paremtas tikrais faktais.

Viename interviu Ganos vietinės žiniasklaidos priemonei vyras teigė, kad Ganoje tokių krikščionybe prisimetančių ir protu nesuvokiamus veiksmus atliekančių pastorių yra begalės. Vyras aiškino, kad jam viena moteris pasakojo, jog kartą vienas pastorius pamaldų metu liepė moteriai tarp krūtų įsidėti apelsiną ir jo nepamesti kol „dvasininkas“ masažavo jos krūtis.

Tiesa, Mensahas Markas tokiais vaizdeliais žmones šokiruoja jau ne pirmą kartą.

Kiek anksčiau vyras nufilmavo vaizdelį, kaip jis maudosi statinėje, o vėliau maldininkams liepė gerti vandenį iš jo prausimosi vietos. Įrašas sukėlė tokį pasipiktinimą, kad apie jį kalbėti ėmė net Ganos politikai.

Savo akimis pamatyti skandalą sukėlusį įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
V
Varijotas
2020-10-25 19:51:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jėga, tai tikėjimas verta dėmesio!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų