Estija imasi griežtesnių priemonių dėl koronaviruso: įvedami papildomi suvaržymai

Estijoje susiklosčius „prastai“ epidemiologinei padėčiai vyriausybė nusprendė įvesti papildomų suvaržymų dėl COVID-19, ketvirtadienį pranešė ministras pirmininkas Juri Ratas.

„Nepaisant anksčiau priimtų apribojimų, virusas tebeplinta sparčiai“, – žurnalistams sakė premjeras, pridurdamas, kad papildomi suvaržymai įsigalios šeštadienį.

Be kita ko, parduotuvių ir paslaugų įmonių patalpose vienu metu galės būti ne daugiau kaip 50 proc. žmonių, numatytų pagal bendrą patalpų talpumą.

Maitinimo ir pramogų įstaigos, taip pat viešų renginių vietos, kur nėra sėdimų vietų, turės atsidaryti ne anksčiau kaip 6 val. ir uždaryti ne vėliau kaip 22 val., arba dviem valandomis anksčiau nei dabar.

Pramogų ir viešųjų renginių vietose be stacionarių sėdynių galės būti ne daugiau kaip 250 žmonių.

Lauko renginiuose galės dalyvauti iki 500 žmonių, su sąlyga, kad jie užima ne daugiau kaip pusę renginiui skirto ploto.

Vyriausybė uždraudė rengti privačius vakarėlius viešose vietose.

Be to, estams teks laikytis anksčiau priimtų suvaržymų, tokių kaip reikalavimas dėvėti kaukes ir rinktis ne didesnėmis kaip dviejų žmonių grupėmis viešose vietose, taip pat laikytis atstumo ir dezinfekuotis rankas.

Estijoje per praėjusią parą buvo nustatytas 451 naujas koronaviruso atvejis. Dar vienas užsikrėtęs asmuo mirė. Nuo epidemijos pradžios šalyje jau užregistruoti 13 469 susirgimo ir 123 mirties atvejai.

Išvakarėse Estijoje buvo užfiksuotas rekordinis naujų COVID-19 atvejų paros prieaugis – 524.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų