Vilniaus eglutei – pirmoji vieta: sužavėjo kalėdinė dvasia

„Tai yra gražiausia Kalėdų eglutė Europoje“, – rašoma Europos turizmo skatinimo puslapyje „European Best Destinations“. Lietuvos sostinės eglutė sulaukė pripažinimo dėl savo jaukumo, kalėdinės dvasios perteikimo ir šiuolaikinių technologijų pritaikymo.

Vietoje kvietimų gausiai lankytis magiškame kalėdiniame miestelyje, kaip tai buvo daroma anksčiau, šiais metais eglutė buvo parengta taip, kad būtų galima stebėti laikantis saugaus atstumo.

(68 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pamatykite, kaip žiemos šventėms išpuoštos Vilniaus gatvės

Turizmo skatinimo institucija primena, kad šio sudėtingo laikotarpio metu svarbu išlaikyti ir Kalėdų dvasią, o Vilniui tai pavyko įgyvendinti su kaupu: „Nors išorė yra šiuolaikiška, instaliacijos viduje atsiskleidžia tradicinis medis, užtikrinantis, kad, nepaisant pandemijos sukeltų pokyčių, kalėdinė dvasia, kaip visada, išlieka ta pati“.

Vizualiai Kalėdų eglutė atrodo kaip siurrealistinis paveikslas – moderni 24 metrų aukščio kompozicija, apsupta 6 tūkst. gyvybe pulsuojančių kalėdinių švieselių, 800 sidabrinių papuošimų ir 150 kv. m spindinčių veidrodžių. 

„Aukščiausio lygio instaliacija iš tikrųjų yra dvejopa: erdvinis metalinių konstrukcijų išdėstymas sukuria keletą veidrodžiu puoštų vietų, o vidus atrodo jaukus, panašus į namus ir jaukus su gyva egle, papuošta kankorėžiais ir žibintais“, – rašoma tinklapyje.

Antrąją ir trečiąją vietą „European Best Destinations“ skyrė, atitinkamai, Strasbūrui (Prancūzija) ir Prahai (Čekija). 9-ąją vietą skyrė Varšuvai (Lenkija), o 15-ąją Talinui (Estija).

Pamatykite, kaip buvo įžiebta Vilniaus Kalėdų eglė:


Rašyti komentarą...
M
Man
2020-11-30 14:06:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
regis naujas korono viruso simptomas tai apakimas.nieko čia gražaus nėra. Beskonybė
Atsakyti
0

G
Gal
2020-11-30 14:07:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
pats vilnius nusprendė kad eglutė gražiause europoje ar jie metus sumaišė ir eglutes :D
Atsakyti
-1

T
Tapke
2020-11-30 15:52:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
O man jonavos grazesne
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų