Jungtinė Karalystė ruošiasi toliau griežtinti dėl COVID-19 įvestus apribojimus

Jungtinė Karalystė ruošiasi šią savaitę sugriežtinti dėl koronaviruso pandemijos taikomus suvaržymus dar didesnėje šalies dalyje, nors kyla tam tikrų abejonių, ar neseniai įvesti suvaržymai pristabdė naujų koronavirusinės infekcijos atvejų skaičiaus staigų augimą.

Londonas (nuotr. asmeninio albumo („Facebook“)

Vyriausybės moksliniai patarėjai sako, kad esama ženklų, jog  naujai registruojamų susirgimų atvejų augimas pradėjo lėtėti, įvedus trijų suvaržymų lygių sistemą, tačiau kol kas tai tvirtai teigti yra dar anksti.

Didelė šiaurinės Anglijos dalis, įskaitant didžiuosius Liverpulio, Mančesterio ir Šefildo miestus, priskirta „labai didelės“ rizikos zonai.  Uždarytos aludės, draudžiami atskirai gyvenančių žmonių susitikimai.

Nevienodų suvaržymų taikymas regionams sukėlė trintį tarp vietos politikų šalies šiaurinėje dalyje ir premjero Boriso Johnsono konservatorių vyriausybės, kaltinamos nepakankamai stengiantis paremti labiausiai suvaržytų zonų gyventojus ir verslus.

Vyriausybė sako besitarianti dėl griežčiausių apribojimų įvedimo su vietos lyderiais kitose vietovėse, įskaitant Voringtoną Anglijos šiaurės vakaruose ir centrinėje Anglijos dalyje esantį Notingamšyrą.

Velsas, Škotija ir Šiaurės Airija įvedė savo visuomenės sveikatos apsaugos tvarką. Velsas ėmėsi griežčiausių priemonių ir paskelbė 17 dienų karantiną visiems 3 milijonams teritorijos gyventojų. 

Britanijoje mirė daugiau koronavirusu užsikrėtusių žmonių negu bet kurioje kitoje Europos valstybėje, neskaitant Rusijos. COVID-19 pandemija šalyje nusinešė beveik 45 tūkst. žmonių gyvybių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų