Anglijoje tyčia suvažinėtas žmogus: partrenkė bent 5 kartus

Rytų Londone, Dagenhame esančioje parduotuvės „Iceland“ automobilių aikštelėje tyčia suvažinėtas vyras. Nelaimė nutiko vėlyvą rugsėjo 13 d. vakarą, prieš vidurnaktį. Policija skelbia, kad vyras to paties automobilio buvo partrenkiamas penkis kartus, kol krito be sąmonės, rašo „Mirror“.

Anglijos policija (Nuotr. Scanpix)

47-erių vyro mirtis užregistruota nelaimės vietoje, nors medikai dar bandė daryti širdies masažą, tačiau nesėkmingai. Nelaimė nutiko Whalebone Lane South gatvėje. Netoliese yra ir lietuvių pamėgta parduotuvė „Aguona“.

Vietinių apylinkių gyventojai tikino, kad netoliese įvykio vietos buvo padegtas BMW markės automobilis. Manoma, kad tai tas pats automobilis, kuriuo buvo įvykdytas nusikaltimas, tačiau policijos pareigūnai to oficialiai nepatvirtino. Kol kas nėra pareikšti kaltinimai jokiems įtariamiesiems, pradėtas tyrimas dėl tyčinio nužudymo.

Naktinę pamainą parduotuvėje baigęs salės darbuotojas kalbėjo, kad kai jis išėjo iš darbo, įvykio vietoje jau dirbo medikai.

„Jau ruošiausi išeiti iš parduotuvės, kai automobilių aikštelėje pamačiau dirbančius medikus. Jie vis dar bandė jį gaivinti, darė dirbtinį kvėpavimą, širdies masažą, jie bandė jį išgelbėti. Tai buvo labai sukrečiantis vaizdas. Mus dažnai gąsdina įvairūs vagišiai, kurie užsuka į parduotuvę, bet tai tikrai neprilygsta tokiam vaizdui, ką pamačiau.

Kalbėjau su keliais žmonėmis, tai jie sako, kad vyras buvo partrenktas bent keturis ar penkis kartus. Kai kurie net sako, kad matė ginkluotus pareigūnus aplink. Labai baisu. Mūsų neišleido iš parduotuvės iki 2 valandos nakties“, – teigė parduotuvės darbuotojas.

REKLAMA

Kitas liudininkas teigė, kad įvykį pats pamatė pro langą. Esą išgirdo, kaip gatvėje pagalbos šaukiasi vyras. Vėlyvą vakarą buvo ganėtinai tylu, beveik nebuvo jokio eismo, todėl buvo galima girdėti sužeisto vyro aimanas. Pasak liudininko, jis dar spėjo pastebėti, kaip automobilis pervažiavo jau gulintį žmogų.

„Išgirdau kažką panašaus, lyg į dejones, šauksmus. Pažiūrėjau pro langą ir pamačiau aikštelėje gulintį žmogų. Tada staiga automobilis važiavo tiesiai į jį ir pervažiavo. Mane ištiko šokas, pradžioje nesuvokiau, ką matau. Bet tada automobilis pervažiavo dar kartą. Aš tiesiog sustingau, negalėjau patikėti. Pasakiau namiškiams, jie iškvietė policiją“, –  kalbėjo kitas liudininkas.

Šaltinis: www.anglija.today


Rašyti komentarą...
s
snowerhis
2020-09-17 21:18:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi pąžinčių svetaainė suaugušiėms, norintiems susiraasti paartnerį, nоrintiems pаsimylėti
Atsakyti
0

m
miclaibie
2020-09-18 02:15:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetaainė suаugušięms, norintiеms sųsirasti pаrtnerį, nоrintiems pašimyleti
Atsakyti
0

d
dusttramen
2020-09-18 06:19:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetaainė suaugušiеms, nоrintiems sūsiraasti paartnеrį, nоrintiems pašimyleti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų