Dramatiška gelbėjimo operacija: vyro gyvybė pakibo ant plauko

Dramatiška gelbėjimo operacija Amerikos Kalifornijos valstijoje. Policijos pareigūnės kamera užfiksavo, kaip ant plauko pakibo geležinkelio pervažoje užstrigusio vyro gyvybė. Jei pareigūnė būtų bent akimirką suabejojusi – vyro jau nebebūtų.

Kalifornijos valstija, beveik 16 val. popiet. Policijos pareigūnė Erika važiuoja netoli geležinkelio pervažos ir pastebi joje užstrigusį vyrą neįgaliojo vežimėlyje. Šoka iš automobilio ir pasileidžia prie nelaimėlio – fone signalizuoja parskriejantis sąstatas.

Dar pora sekundžių ir pervažoje užstrigęs nelaimėlis būtų nušluotas traukinio. Pareigūnei pavyko išgelbėti 66-erių pervažoje užstrigusio vyro gyvybę, deja jis patyrė kojos traumų ir buvo išvežtas į ligoninę.

Traukinio avarija įvyko ir kitoje vietoje, rytų Škotijoje. Du lokomotyvai – vienas priekyje ir vienas gale – su keturiais keleiviniais vagonais nuo bėgių nulėkė netoli Aberdyno miesto, prie užės krantinės. Nelaimė įvyko po prasiautusių liūčių ir dėl jų kilusių potvynių bei nuošliaužų.

Baisi avarija įvyko vakar apie 9 val. 40 min. ryte. Matyti, kad vienas iš lokomotyvų ir už jo esantis keleivinis vagonas, liko vertikalioje pozicijoje, o antras lokomotyvas ir likę keleiviniai vagonai per avariją nusirito nuo bėgių ir buvo smarkiai apgadinti. Skelbiama apie 3 aukas, tarp jų ir traukinio mašinistas.


Rašyti komentarą...
R
Rusija
2020-08-14 09:39:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusijoje butu nepajudine piršto, o poto apvoge lavona
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų