Aiškėja, kur 5 metus buvo dingęs ieškomas lietuvis

Prieš penkerius metus dingusio lietuvio istorija apskriejo visą britų žiniasklaidą. Iki šiol vyras laikytas nužudytu, tačiau po penkerių metų surastas išties keistoje vietoje – viename Jungtinės Karalystės miške. Neva visus šiuos metus jis slapstėsi, nes buvo tapęs prekybos žmonėmis auka.

Apie Visbičo mieste, Jungtinėje Karalystėje, po penkerių metų surastą lietuvį Ričardą Puišį skelbia britų žiniasklaida.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Aiškėja, kur 5 metus buvo dingęs ieškomas lietuvis

Pirmą kartą apie dingusį tuo metu 35-erių lietuvį buvo pranešta 2015-aisiais. Vyras staiga nepasirodė nei darbe, nei savo gyvenamojoje vietoje. Tuo metu jis dirbo maisto produkcijos kompanijoje „Nightlayer Leek Company“ įmonėje, kurioje įsidarbino per tarpininkus.

Tąkart buvo pradėtas policijos tyrimas. Įtarta, kad Ričardas buvo nužudytas. Vienas asmuo buvo sulaikytas, bet netrukus jį teko paleisti, taip ir nepateikus kaltinimų, o Ričardas dingo kaip į vandenį.

Visgi praėjusiais metais feisbuke buvo sukurta paskyra Ričardo Puišio vardu, tačiau pareigūnams taip ir nepavyko patvirtinti, kad vyras gyvas.

O praėjusį mėnesį Ričardas buvo rastas Visbičo miške netoli gyvenviečių – penkerius metus jis dienas leido itin sunkiomis sąlygomis.

Policija mano, kad lietuvis tapo prekybos žmonėmis auka ir slapstėsi nuo jį išnaudojusių žmonių. Dabar policininkai atlieka tyrimą, o Ričardas yra saugomas ir jam teikiama pagalba po ilgų sunkiomis sąlygomis praleistų metų miške.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų