Britų policija surado 5 metus ieškotą lietuvį: visą laiką manė, kad jis nužudytas

Po ilgų, beveik 5 metus trukusių paieškų, Anglijos policija Visbeche surado dingusį lietuvį, kuris visą tą laiką buvo laikomas mirusiu. Staiga prapuolęs vyras galimai buvo tapęs prekybos žmonėmis auka.

Britų policija surado 5 metus ieškotą lietuvį: visą laiką manė, kad jis nužudytas

Detektyvas Robas Hallas „Cambridge“ portalui teigė, kad netikėtas vyro dingimas buvo visiška paslaptimi pareigūnams.

„Ričardo dingimas beveik 5-erius metus buvo labai mįslingas. Tik birželį mes sulaukėme informacijos, kuri leido jį aptikti“, – cituojamas jis.

Manoma, kad vyras buvo patekęs į prekybos žmonėmis pinkles, todėl 2015-ųjų vasaros pabaigoje nusprendė sprukti iš savo darbdavių jungo.

Dingo 2015 metais

Apie galimai nužudytą lietuvį tuomet 35-erių Ričardą Puišį buvo pranešta dar 2015-aisiais, kuomet vyras staiga kelioms savaitėms dingo ir nepasirodė nei darbe, nei savo gyvenamojoje vietoje.

Tuo metu jis dirbo „Nightlayer Leek Company“ įmonėje, į kurią įsidarbino per tarpininkus. Paskutinį sykį vyras buvo pastebėtas 2015 m. rugsėjo 26 d. darbe. Vėliau tą patį vakarą jis buvo pastebėtas laiką leidžiantis su nedidele grupe kitų lietuvių. Rugsėjo 28-ąją darbe jis jau nepasirodė.

Buvo netgi pradėtas policijos tyrimas, o vienas asmuo sulaikytas, bet netrukus jį teko paleisti, taip ir nepateikus kaltinimų.

Susikūrė feisbuko paskyrą?

Policija nusprendė iškart neviešinti, kad aptiko lietuvį, „kol nebus įsitikinta jo saugumu“. „Jis yra saugus ir mes glaudžiai su juo dirbame, kad užtikrintume jo saugumą, tačiau taip pat darome viską, kad padėtume jam po itin sunkaus gyvenimo laikotarpio per pastaruosius penkerius ar daugiau metų“, – tvirtinama pranešime.  Policija taip pat pradėjo tyrimą dėl galimo R. Puišio ir kitų žmonių išnaudojimo.

Tiesa, dar praėjusių metų lapkričio pabaigoje Kembridžo policija kreipėsi į Visbecho gyventojus, kad padėtų surasti socialiniame tinkle „Facebook“ atsiradusį lietuvį. Tuomet buvo pastebėta, kad feisbuke sukurta R. Puišio paskyra, o pareigūnams pavyko nustatyti, kad jos pėdsakai veda į Visbechą, rašoma BBC.


Rašyti komentarą...
r
rex
2020-08-03 15:34:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai jau taip isgasdintas buvo ,kad net i policija nesikreipe,keista cia kazkas
Atsakyti
-6

D
DARA
2020-08-04 21:37:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
KAD IEŠKOJO , TAI AIŠKU ..TIESA SAKANT ...TOKS YSPŪDIS KAD JIS IR DINGES NEBUVO.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų